×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Seat Ibiza Relais
Relais Meyle 100 830 0014
5x 6,3 mm, 1x 2,8 mm, Sluiter
100 830 0014
| Aantal contacten | 6 |
| Aansluittechniek | 5x 6,3 mm, 1x 2,8 mm |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 10 |
| Nominaal vermogen [W] | 120 |
| Werkspanning (V) | 12 |
€ 26,50
€ 13,25
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Meyle 100 953 0012
Voor voertuigen zonder trekhaak, 3x 6,3 mm, Sluiter, 2x21; 5
100 953 0012
| Aantal contacten | 3 |
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder trekhaak |
| Aansluittechniek | 3x 6,3 mm |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Lengte [mm] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Nominale stroom [A] | 2 |
| Nominaal vermogen [W] | 2x21 |
| 5 | |
| Werkspanning (V) | 12 |
€ 26,89
€ 9,41
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75613177
Werkkontakt, Platte stekker, Met weerstand
75613177
| Relaisnummer | 404 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Diepte [mm] | 23 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 3 x 4,8 mm |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 20, 25 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
€ 19,15
€ 3,64
- -81%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75613187
Werkkontakt, Platte stekker, Met verbindingsplaat
75613187
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Relaisnummer | 645 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met verbindingsplaat, Met weerstand |
| Gewicht [kg] | 0,039 |
| Diepte [mm] | 27,5 |
| Hoogte [mm] | 21,5 |
| Breedte [mm] | 27,5 |
| Aansluittechniek | 4 x 6,3 mm |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 26,62
€ 3,73
- -86%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75613198
Voor voertuigen met OBD, Platte stekker, 1 x 2,8 mm, 2 x 6,3 mm
75613198
| Uitvoering | Voor voertuigen met OBD |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Diepte [mm] | 26 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 26 |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aansluittechniek | 1 x 2,8 mm, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Voor OE nummer | 3D0 951 253 A |
| Relaisnummer | 433 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Relaisfunctie | Claxon |
€ 56,47
€ 21,45
- -62%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75614020
Platte stekker, 1 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm, Zonder houder
75614020
| Type stekker | Platte stekker |
| Diepte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 40 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Aansluittechniek | 1 x 2,8 mm, 5 x 6,3 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 6 |
€ 63,37
€ 20,28
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75614601
3 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm, Met weerstand
75614601
| Aantal contacten | 5 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 19 |
| Diepte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aansluittechniek | 3 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 646 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 C |
| Stroomsterkte [A] | 10, 20 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
€ 20,24
€ 6,68
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75614602
2 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm, Met weerstand
75614602
| Relaisnummer | 449 |
| Aantal contacten | 4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 19 |
| Diepte [mm] | 15,5 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Breedte [mm] | 23 |
| Aansluittechniek | 2 x 4,8 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Voor OE nummer | 1K0 951 253 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
€ 23,32
€ 7,47
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75614604
2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm, Met weerstand
75614604
| Relaisnummer | 644 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Aansluittechniek | 2 x 9,5 mm, 2 x 6,3 mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aantal contacten | 4 |
| Voor OE nummer | 4H0 951 253 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
€ 33,25
€ 9,30
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75614606
Met weerstand, Met diode, Wisselaar
75614606
| Temperatuurbereik tot [°C] | +70 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Gewicht [g] | 38 |
| Diepte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Relaisnummer | 79 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand, Met diode |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Aantal contacten | 6 |
| Stroomsterkte [A] | 15, 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop |
€ 27,82
€ 6,68
- -76%
Tijdelijk uitverkocht
€ 416,25
€ 66,60
- -84%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75898886
IP 54K
75898886
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54K |
| Aantal contacten | 14 |
€ 417,12
€ 104,28
- -75%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Herth+Buss Elparts 75898967
Radiator ventilator naloop, IP 54K
75898967
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop |
| Beveiligingstype [IP code] | IP 54K |
| Aantal contacten | 10 |
€ 131,95
€ 39,59
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884008
Voor nagloeien geschikt
0884008
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 111,91
€ 111,91
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884013
Voor nagloeien geschikt
0884013
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 99,22
€ 99,22
Tijdelijk uitverkocht
€ 129,37
€ 129,37
Tijdelijk uitverkocht
Relais Metzger 0884045
Voor nagloeien geschikt
0884045
| Onderdeelnummer | 511 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 9 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
€ 159,87
€ 159,87
Tijdelijk uitverkocht
€ 840,94
€ 294,33
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 20,22
€ 14,56
- -28%
Tijdelijk uitverkocht
Multifunctioneel relais Meat Doria 73233303
Werkkontakt, Sluiter
73233303
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 99965701690 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 9,09
€ 9,09
Tijdelijk uitverkocht
Multifunctioneel relais Meat Doria 73237014
Werkkontakt, Sluiter
73237014
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Voor OE nummer | 99474025 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
€ 9,09
€ 9,09
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken