Seat Exeo Relais
ABS-retourpomp, ABS, Starter, Klem 87
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | ABS-retourpomp, Starter, Klem 87, Hydraulisch aggregaat, Motorbesturingseenheid, Luchtvering, Secundaire luchtsysteem, Klem 15R, ESP, Ventilator, motorkoeler, Comfortuitvoering, verwarming-/airco, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit, Dieselvoorwerwarmer |
| Voor OE nummer | 13171831 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Stekkeruitvoering-ID | B |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 30 |
| Inductieve spanning [A] | 35 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Schakelschema | S2 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Belastbaarheid bij 12V | 70A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kleur | Zwart |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Stoelverwarming, Secundaire luchtsysteem, Schuifdak, Ruitenwisserverwarming, Mistlamp, Ventilator, motorkoeler, Lambdasonde, Brandstofpomp, Klem 87, Klem 15R, Interieurverlichting, Elektrische voorverwarmer, Verwarmde buitenspiegel, Buitenspiegel verstelling, ABS-retourpomp, Centrale vergrendeling, Hydrauliek cabriokap, Daglicht, Interieurventilator, verwarming-/airco, Lichtschakelaar, Airconditioning, Claxon, Starter, Raamopener, ESP, Verwarmd achterruit, Grootlicht, Dimlicht, Park distance control, Comfortuitvoering |
| Aantal | 1 |
| Ohmse weertand [A] | 40 |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Capacitieve belasting [A] | 5 |
| Inductieve spanning [A] | 15 |
| Gewicht [g] | 24 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Belastbaarheid bij 12V | 40A |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wisselaar, Centrale elektriciteit
| Weerstand [Ohm] | 96 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
- -29%
Claxons, Brandstofpomp, Centrale elektriciteit
| Relaisfunctie | Claxons, Brandstofpomp, Centrale elektriciteit |
| Stroomsterkte [A] | 15 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Ontstekings-/ Startschakelaar
| Relaisfunctie | Ontstekings-/ Startschakelaar |
| Voor OE nummer | 7752313 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Met houder, Zonder lichtomschakelfunctie
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 24 |
| Weerstand [Ohm] | 360 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Zonder lichtomschakelfunctie |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte, Klem 30, Klem 87
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Klem 30, Klem 87 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
Zonder houder, Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 90 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 125 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 70 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm, Standkachel, Starter
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Standkachel, Starter, Alarmsysteem, Flits-zwaailicht, Centrale elektriciteit, Rembekrachtiger, Secundaire hydraulische pomp, versnellingsbakolie (hybride), Gordelspanner, Nek-niveau verwarming, Aanhangercontactdoos, Terminal 75, Terminal 50, Klem 30, Klem 15, Klem 87, Motorbesturingseenheid, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Secundaire luchtsysteem, Brandstofpomp, Airconditioning, Mistlamp, Claxon, Pomp, automaat, Werkkontakt, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,4 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt, zwart, Met weerstand
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Klem 30, Klem 87 |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 429 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -20%
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 5, 6 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmde voorruit, Sluiter
| Relaisfunctie | Verwarmde voorruit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, verwarming-/airco, Raamopener, Verwarmd achterruit, Dimlicht |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1238611 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Klem 87, Klem 30
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |