Seat Cordoba Relais
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
- -46%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voorruitreiniging
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor voorruitreiniging |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Starter, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Relaisfunctie | Starter |
| Aantal contacten | 9 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
357 906 381, Motorbesturingseenheid
| Voor OE nummer | 357 906 381 |
| Aantal contacten | 4 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 14 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 18 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -6%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Aantal aansluitingen | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Grijs, Met weerstand, Werkkontakt
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 428 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt, zwart, Met weerstand
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Klem 30, Klem 87 |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, 004 545 2905
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 004 545 2905 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm, Klem 30
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 15 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Kentekenlicht, Achterklep, Schuifdak, Schakelhefboom, Brandstofpomp, Werkkontakt, Motorbesturingseenheid |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 70 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | -40 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm, Buitenspiegel verstelling, Zijraampje
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 30, 10 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Buitenspiegel verstelling, Zijraampje, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ventilator, motorkoeler, Extra waterpomp, Terminal 61, Dakluik, Waterpomp tandwielspeling, Terminal 50, Verwarmde buitenspiegel, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Aanhangerremlicht, Raamopener, Centrale vergrendeling, Standkachel, Airconditioning, Daglicht, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, Stoelverwarming, Claxons, Tankdeksel, Werkkontakt, Elektrische voorverwarmer |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 429 |
- -34%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
038907281D, voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038907281D |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
357 911 253
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 357 911 253 |
| Relaisnummer | 103 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.