Seat Alhambra Relais
4 + 2 x 21, voor voertuigen met trekhaak, Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos
| Nominaal vermogen [W] | 4 + 2 x 21 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met trekhaak |
| Relaisfunctie | Aanhangerremlichtcontrolle, Knipperlichtautomaat, pinkdoos |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Starter, voor voertuigen met automatische aandrijving
| Relaisfunctie | Starter |
| Aantal contacten | 9 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met automatische aandrijving |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -73%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal gebruikte contacten | 5 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 5 |
357 906 381, Motorbesturingseenheid
| Voor OE nummer | 357 906 381 |
| Aantal contacten | 4 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid |
Motorruimte
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 6 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Zwart, Met weerstand, Radiator ventilator naloop
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 449 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop, Brandstofpomp, Starter, Interieurventilator, Dimlicht, Claxons |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Grijs, Met weerstand, Werkkontakt
| Behuizingskleur | Grijs |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 428 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt, zwart, Met weerstand
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Klem 30, Klem 87 |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Werkkontakt, 004 545 2905
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 004 545 2905 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L907282, voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L907282 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm, Klem 30
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 3x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 15 |
| Nominaal vermogen [W] | 180 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Klem 30, Kentekenlicht, Achterklep, Schuifdak, Schakelhefboom, Brandstofpomp, Werkkontakt, Motorbesturingseenheid |
| Lengte [mm] | 30 |
| Breedte [mm] | 30 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Weerstand [Ohm] | 70 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuurbereik tot [°C] | -40 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm, Buitenspiegel verstelling, Zijraampje
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 2x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 30, 10 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Buitenspiegel verstelling, Zijraampje, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ventilator, motorkoeler, Extra waterpomp, Terminal 61, Dakluik, Waterpomp tandwielspeling, Terminal 50, Verwarmde buitenspiegel, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Aanhangerremlicht, Raamopener, Centrale vergrendeling, Standkachel, Airconditioning, Daglicht, Knipperlichtautomaat, pinkdoos, Stoelverwarming, Claxons, Tankdeksel, Werkkontakt, Elektrische voorverwarmer |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 120 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm, Standkachel, Starter
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Standkachel, Starter, Alarmsysteem, Flits-zwaailicht, Centrale elektriciteit, Rembekrachtiger, Secundaire hydraulische pomp, versnellingsbakolie (hybride), Gordelspanner, Nek-niveau verwarming, Aanhangercontactdoos, Terminal 75, Terminal 50, Klem 30, Klem 15, Klem 87, Motorbesturingseenheid, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Secundaire luchtsysteem, Brandstofpomp, Airconditioning, Mistlamp, Claxon, Pomp, automaat, Werkkontakt, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,4 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisnummer | 404, 200, 646 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -35%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
038907281D, voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 038907281D |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
357 911 253
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 357 911 253 |
| Relaisnummer | 103 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%