Mercedes CLS Relais
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, 1K0951253
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0951253 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Comfortuitvoering, C1, Wisselaar, W2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Temperatuurbereik [°C] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | C1 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Schakelschema | W2 |
| Ohmse weertand [A] | 20, 10 |
| Capacitieve belasting [A] | 20, 10 |
| Inductieve spanning [A] | 20, 10 |
| Belastbaarheid bij 12V | 10/20A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -41%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -17%
- -9%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit
| Voor OE nummer | 46520439 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [A] | 50 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
C1, Wisselaar, W2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik [°C] | -40 |
| Stekkeruitvoering-ID | C1 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Schakelschema | W2 |
| Aantal contacten | 5 |
| Ohmse weertand [A] | 20, 10 |
| Aantal | 350 |
| Capacitieve belasting [A] | 20, 10 |
| Inductieve spanning [A] | 20, 10 |
| Kleur | Zwart |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +125 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
- -11%
Centrale elektriciteit
| Voor OE nummer | 11130787 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [A] | 20 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -23%
Comfortuitvoering
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
- -65%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
2 x 6,3 mm, 2 x 4,8 mm, Electrisch, Gestekt
| Diepte [mm] | 23 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 4,8 mm |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Monteerwijze | Gestekt |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Type stekker | Platte stekker |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 25 |
| Elektr. schakelvermogen [W] | 300 |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +80 |
- -73%
Luchtvering, Met diode, Met weerstand
| Gewicht [g] | 27 |
| Relaisfunctie | Luchtvering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met diode, Met weerstand |
| Temperatuur van [°C] | -30 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | +85 |
- -67%
Werkkontakt, 30/20 A, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 19,5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Type | 30/20 A |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -68%
Daglicht, Wisselaar
| Relaisfunctie | Daglicht |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%