Audi TT Relais
Zwart, Met weerstand, Radiator ventilator naloop
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisnummer | 449 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Relaisfunctie | Radiator ventilator naloop, Brandstofpomp, Starter, Interieurventilator, Dimlicht, Claxons |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Motorruimte, Werkkontakt, zwart, Met weerstand
| Inbouwplaats | Motorruimte |
| Relaisfunctie | Werkkontakt, Klem 30, Klem 87 |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleur | Zwart |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Werkkontakt, 004 545 2905
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 004 545 2905 |
| Stroomsterkte [A] | 20 |
- -74%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5 jaar garantie, voor nagloeien geschikt
| Garantie | 5 jaar garantie |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
04L907282, voor nagloeien geschikt
| Aantal cilinders | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 04L907282 |
| Gloeibougie uitvoering | Voor nagloeien geschikt |
1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm, Inlaatpijpvoorverwarming
| Aansluittechniek | 1x 2,8 mm, 2x 9,5 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Inlaatpijpvoorverwarming, Ventilator, motorkoeler, Werkkontakt, Buitenspiegel verstelling, Brandstofpomp |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 24,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -43%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
4x 6,3 mm, Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp
| Aansluittechniek | 4x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Claxon, Ventilator, motorkoeler, Mistlamp, Starter, Raamopener, Alarmsysteem, Radiator ventilator naloop, Brandstof koeling, Magnetische koppeling, Waarschuwingslicht, Werkkontakt, Wisselstroomdynamo, Daglicht, ESP, Pomp, automaat, Brandstofpomp, Secundaire luchtsysteem, Motorbesturingseenheid, Airconditioning, Stoelverwarming, Mistachterlamp, Sigarettenaansteker, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Verwarmd achterruit |
| Lengte [mm] | 28 |
| Breedte [mm] | 28 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -49%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Groen, 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm, Verwarmd achterruit
| Kleur | Groen |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm, 2 x 9,5 mm |
| Nominale stroom [A] | 70 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Verwarmd achterruit, Accu hoofdschakelaar, Elektrische voorverwarmer, Interieurventilator, Koplampsysteem, Waterpomp tandwielspeling, Extra waterpomp, Klem 30, Werkkontakt, Stoelverwarming, Klem 15, Beveiliging X-contact, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 22:30 besteld, morgen bij u geleverd.
2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm, Motorbesturingseenheid, Claxons
| Aansluittechniek | 2x 6,3 mm, 3x 4,8 mm |
| Nominale stroom [A] | 40, 20 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Motorbesturingseenheid, Claxons, Klem 15, Breedtelicht, Starter, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Ruitenwisserwaterpomp, voorruit, Elektrische voorverwarmer, Extra waterpomp, Interieurventilator, Sigarettenaansteker, Daglicht, Werkkontakt, Bescherming tegen overspanning, Verwarmd achterruit, Dimlicht, Op afstand afsluitbare kofferbak, Verwarmde voorruit, Terminal 75, Terminal 50 |
| Lengte [mm] | 23 |
| Breedte [mm] | 15 |
| Hoogte [mm] | 26 |
| Weerstand [Ohm] | 680 |
| Aantal contacten | 5 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm, Standkachel, Starter
| Aansluittechniek | 3x 4,8 mm, 1x 6,3 mm |
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Relaisfunctie | Standkachel, Starter, Alarmsysteem, Flits-zwaailicht, Centrale elektriciteit, Rembekrachtiger, Secundaire hydraulische pomp, versnellingsbakolie (hybride), Gordelspanner, Nek-niveau verwarming, Aanhangercontactdoos, Terminal 75, Terminal 50, Klem 30, Klem 15, Klem 87, Motorbesturingseenheid, Reinigingsvloeistofpomp, koplampreiniging, Secundaire luchtsysteem, Brandstofpomp, Airconditioning, Mistlamp, Claxon, Pomp, automaat, Werkkontakt, Verwarmd achterruit, Verwarmde voorruit |
| Lengte [mm] | 27,8 |
| Breedte [mm] | 27,8 |
| Hoogte [mm] | 25,4 |
| Weerstand [Ohm] | 560 |
| Aantal contacten | 4 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
- -14%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Voor voertuigen zonder regensensor, 5 jaar garantie of max. 75.000 km
| Uitvoering | Voor voertuigen zonder regensensor |
| Aantal contacten | 16 |
| Garantie | 5 jaar garantie of max. 75.000 km |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Klem 87, Klem 30
| Nominale stroom [A] | 40 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
| Relaisfunctie | Klem 87, Klem 30 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Centrale elektriciteit, 1K0951253
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 1K0951253 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Beveiliging X-contact, Werkkontakt
| Relaisfunctie | Beveiliging X-contact, Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Centrale elektriciteit
| Voor OE nummer | 46520439 |
| Relaisfunctie | Centrale elektriciteit |
| Nominale stroom [A] | 50 |
| Aantal contacten | 4 |
| Spanning (Volt) | 12 |
B3, High-end schakelaar, S2
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Temperatuurbereik [°C] | 80 |
| Stekkeruitvoering-ID | B3 |
| Combi-schakelfunctie | High-end schakelaar |
| Schakelschema | S2 |
| Aantal contacten | 4 |
| Ohmse weertand [A] | 50 |
| Aantal | 175 |
| Capacitieve belasting [A] | 44 |
| Inductieve spanning [A] | 46 |
| Kleur | Zwart |
| Belastbaarheid bij 12V | 50A |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP54 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met weerstand |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
- -40%
Werkkontakt, Sluiter
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -37%
Zonder houder, zwart/grijs, IP34, Kunststofbehuizing
| Weerstand [Ohm] | 16 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder houder |
| Kleur | Zwart/grijs |
| Beveiligingstype [IP code] | IP34 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 100 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Behuizing | Kunststofbehuizing |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 5 |
| Stroomsterkte [A] | 30 |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
| Spanning (Volt) | 12 |
Werkkontakt, Sluiter
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Stroomsterkte [A] | 60 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
Daglicht, Wisselaar
| Relaisfunctie | Daglicht |
| Combi-schakelfunctie | Wisselaar |
- -69%
Comfortuitvoering
| Relaisfunctie | Comfortuitvoering |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 0025427219 |
| Stroomsterkte [A] | 40 |
Werkkontakt
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 7686773 |
- -5%
Werkkontakt, Met houder
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | 60501035 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aantal contacten | 5 |
- -9%
Werkkontakt
| Aantal contacten | 9 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Stroomsterkte [A] | 10 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
- -70%
Werkkontakt
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Relaisfunctie | Werkkontakt |
| Aantal contacten | 4 |
- -66%