×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes GLE Relais gloeitijd
€ 143,99
€ 116,63
- -19%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
€ 153,55
€ 153,55
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Relais gloeitijd Meyle 014 880 0026
IP6K4K
014 880 0026
| Aantal cilinders | 4 |
| Temperatuurbereik tot [°C] | 85 |
| Temperatuur van [°C] | -40 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Lengte [mm] | 71,3 |
| Breedte [mm] | 44,1 |
| Hoogte [mm] | 86,7 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K4K |
| Aantal contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 266,61
€ 122,65
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Relais gloeitijd Meyle 014 880 0027
IP6K4K
014 880 0027
| Aantal cilinders | 4 |
| Werkspanning (V) | 12 |
| Lengte [mm] | 71,3 |
| Breedte [mm] | 44,1 |
| Hoogte [mm] | 86,7 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K4K |
| Aantal contacten | 10 |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
€ 274,72
€ 126,37
- -54%
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
€ 161,66
€ 161,66
Op voorraad
Vandaag besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Relais gloeitijd Herth+Buss Elparts 75614340
A 651 900 13 00 DB
75614340
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 651 900 13 00 DB |
| Aantal contacten | 11 |
€ 363,36
€ 134,44
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Herth+Buss Elparts 75614341
A 651 900 38 02 DB
75614341
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Voor OE nummer | A 651 900 38 02 DB |
| Aantal contacten | 11 |
€ 422,02
€ 135,05
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Metzger 0884032
0884032
| OEM-nummer controleren | |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 199,11
€ 199,11
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Metzger 0884037
0884037
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 218,28
€ 218,28
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Metzger 0884040
Keramische gloeibougie
0884040
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 13 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
€ 313,41
€ 313,41
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Vemo V30-71-0065
Keramische gloeibougie
V30-71-0065
| Aantal cilinders | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
€ 142,22
€ 196,27
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Meat Doria 7285948
A6519003103
7285948
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A6519003103 |
| Aantal contacten | 11 |
€ 139,05
€ 139,05
Tijdelijk uitverkocht
Relais gloeitijd Topran 410 734
Kunststof, Ovaal
410 734
| Behuizingsmateriaal | Kunststof |
| Aantal contacten | 1, 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 436,12
€ 174,45
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid, gloeitijd Vemo V30-71-0049
Keramische gloeibougie
V30-71-0049
| Aantal cilinders | 6 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Gloeibougie uitvoering | Keramische gloeibougie |
€ 289,19
€ 219,78
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid, gloeitijd Vemo V30-71-0066
IP6K4K
V30-71-0066
| Aantal cilinders | 4 |
| Lengte [mm] | 71 |
| Breedte [mm] | 44 |
| Hoogte [mm] | 87 |
| Beveiligingstype [IP code] | IP6K4K |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aantal contacten | 10 |
€ 231,13
€ 150,23
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Regeleenheid, gloeitijd Meat Doria 7285947
A6519002203, Artikelnummer moet per diagnosetester worden bepaald
7285947
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor OE nummer | A6519002203 |
| Aantal contacten | 11 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Artikelnummer moet per diagnosetester worden bepaald |
€ 177,92
€ 177,92
Tijdelijk uitverkocht
€ 123,60
€ 123,60
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken