Volkswagen Radiateurslang
Links onder, 1H0121051A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1H0121051A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -53%
Rechts boven, 1H0121101A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0121101A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -57%
Rechts boven, 1H0121101P, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0121101P |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -65%
Rechts boven, 1H0121101R, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 1H0121101R |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Links onder, 1J0122051H, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1J0122051H |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Links onder, 1J0122051J, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1J0122051J |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Links onder, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 357121051 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -32%
Links onder, 357121051D, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 357121051D |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -27%
Links onder, 357121051K, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 357121051K |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Rechts boven, 357121101A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -45%
Rechts boven, 357121101AD, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101AD |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -38%
Rechts boven, 357121101AQ, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101AQ |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -8%
Rechts boven, 357121101G, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101G |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -55%
Links onder, 6K0121051A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 6K0121051A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Rechts boven, 6K0121101, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -20%
Rechts boven, 6K0121101A, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101A |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -41%
Midden links, Van verbindingsbuis naar verarmingskoeler
| Inbouwplaats | Midden links |
| Voor OE nummer | 823819371 |
| Koelleiding | Van verbindingsbuis naar verarmingskoeler |
- -79%
Links onder, 8D0121055G, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 8D0121055G |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -4%
Links onder, 8D0121055J, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 8D0121055J |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
Rechts boven, 8D0121101K, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 8D0121101K |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -37%
Links onder, 191121051P, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 191121051P |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -19%
Rechts boven, 191121101Q, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 191121101Q |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -32%
Links onder, 191121051E, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 191121051E |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -53%
Links onder, 030121061C, Van verbindingsstuk naar motorkoeler
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 030121061C |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
- -66%
- -63%
- -75%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Binnendiameter1 [mm] | 40 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -64%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk)
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 058121063 |
- -62%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Van uitlaatgaskoeler naar flens
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van uitlaatgaskoeler naar flens |
- -63%
- -64%
- -64%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), 1K0122073FS, Slang van oliekoeler
| Lengte [mm] | 520 |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Voor OE nummer | 1K0122073FS |
| Koelleiding | Slang van oliekoeler |
- -64%