Volkswagen Radiateurslang
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -50%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motor naar motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van oliekoeler naar waterslang
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motor naar motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler, Van motorkoeler naar expansievat |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber met voering van stof, Onder, Met aansluiting theremoschakelaar, Met snelkoppeling
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motor naar motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motor naar motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Met snelkoppeling
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterslang |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motorkoeler naar expansievat
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar expansievat, Van motor naar motorkoeler |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van turbolader naar waterslang
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van turbolader naar waterslang |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Van motor naar oliekoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Koelleiding | Van motor naar oliekoeler, Van motor naar motorkoeler en extra waterpomp |
| Aantal in/uitgangen | 4 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Van motorkoeler naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Van oliekoeler naar waterslang
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met snelkoppeling, Met houder
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling, Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met bel, Met verbindingsstuk, Met afdichtring |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar motor |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Met houder
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder, Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ontluchtingsklep |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van waterslang naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van waterslang naar waterpomp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links onder, 1J0122051E
| Gewicht [g] | 375 |
| Lengte [mm] | 559 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1J0122051E |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -52%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van waterpomp naar verbindingstuk
| Gewicht [g] | 53 |
| Lengte [mm] | 82 |
| Koelleiding | Van waterpomp naar verbindingstuk |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts boven, 6N0121051K
| Gewicht [g] | 421 |
| Lengte [mm] | 639 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6N0121051K |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, Links boven, 8N0122101A, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 420 |
| Lengte [mm] | 457 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Voor OE nummer | 8N0122101A |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8D0819371B
| Gewicht [g] | 242 |
| Lengte [mm] | 352 |
| Voor OE nummer | 8D0819371B |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 511 |
| Lengte [mm] | 435 |
| Materiaal | Rubber |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 24 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links onder, 4B0121055
| Binnendiameter 3 [mm] | 18 |
| Gewicht [g] | 476 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 4B0121055 |
| Binnendiameter1 [mm] | 43 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van thermostaat naar waterpomp
| Gewicht [g] | 67 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Voor OE nummer | 48121063 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van verbindingsslang naar thermostaat
| Gewicht [g] | 287 |
| Lengte [mm] | 291 |
| Koelleiding | Van verbindingsslang naar thermostaat |
| Artikelnummer paar | 221846 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van thermostaat naar waterpomp
| Gewicht [g] | 97 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 8D0819371H, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 251 |
| Lengte [mm] | 367 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 8D0819371H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 8D0819373N, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 225 |
| Lengte [mm] | 383 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 8D0819373N |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, rechts boven, Links onder, 6X0121049E
| Gewicht [g] | 513 |
| Lengte [mm] | 478 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Rechts boven, Links onder |
| Voor OE nummer | 6X0121049E, 6N0121049A, 1343C2 |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Koelleiding | Van verbindingsstuk naar motorkoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -71%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts boven
| Gewicht [g] | 670 |
| Lengte [mm] | 445 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -70%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.