Volkswagen Polo Radiateurslang
Rubber, 861819373A
| Gewicht [g] | 117 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 861819373A |
- -64%
- -64%
Links onder, 030121061C
| Gewicht [g] | 270 |
| Lengte [mm] | 438 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 030121061C |
- -67%
Rubber, Links boven, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 371 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links boven |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -68%
1H0819371, Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler
| Gewicht [g] | 197 |
| Lengte [mm] | 433 |
| Voor OE nummer | 1H0819371 |
| Koelleiding | Van verdeelstuk naar verwarmingskoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -66%
Links onder
| Gewicht [g] | 418 |
| Lengte [mm] | 554 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -67%
Rubber, Links onder, voor voertuigen met airco
| Gewicht [g] | 739 |
| Lengte [mm] | 617 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -60%
0371121063A
| Gewicht [g] | 133 |
| Lengte [mm] | 249 |
| Voor OE nummer | 0371121063A |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -64%
| Gewicht [g] | 628 |
| Lengte [mm] | 629 |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 33 |
- -39%
| Gewicht [g] | 157 |
| Lengte [mm] | 258 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -62%
6Q0122447CN, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 169 |
| Lengte [mm] | 301 |
| Voor OE nummer | 6Q0122447CN |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
| Binnendiameter1 [mm] | 8 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 8 |
- -63%
6Q0121447BJ, Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 97 |
| Lengte [mm] | 300 |
| Voor OE nummer | 6Q0121447BJ |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
- -66%
Van waterpomp naar waterslang
| Gewicht [g] | 230 |
| Lengte [mm] | 228 |
| Voor OE nummer | 37122058 |
| Koelleiding | Van waterpomp naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -64%
Rechts onder, 6K0121051K
| Gewicht [g] | 495 |
| Lengte [mm] | 605 |
| Inbouwplaats | Rechts onder |
| Voor OE nummer | 6K0121051K |
- -76%
Bovenaan
| Gewicht [g] | 330 |
| Lengte [mm] | 477 |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -66%
Links onder
| Gewicht [g] | 289 |
| Lengte [mm] | 447 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -64%
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Onder
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Onder |
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Bovenaan
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Onder, Van expansievat naar waterslang
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Koelleiding | Van expansievat naar waterslang |
- -51%
Voorgevormde slang, Aluminium, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Met hitteafschermingsbuis
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Materiaal beschermpijp | Aluminium |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met hitteafschermingsbuis |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar motor |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -53%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van motor naar oliekoeler en waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van motor naar oliekoeler en waterpomp |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -51%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Bovenaan, Onder
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Onder |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
- -57%
Voorgevormde slang, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof, Motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Motorkoeler, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met beschermingsslang, Met verbindingsstuk, Met ontluchtingsklep |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -59%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Bovenaan
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Bovenaan |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -63%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Bovenaan
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Bovenaan, Motorkoeler |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
- -59%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Motorkoeler, Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met beschermingsslang, Met ontluchtingsklep, Met verbindingsstuk |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -71%
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Onder
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Inbouwplaats | Onder |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met houder |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -58%
Voorgevormde slang, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof, Motorkoeler
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Motorkoeler, Bovenaan |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling, met steunen |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met beschermingsslang, Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor aanvoer |
| Aantal in/uitgangen | 3 |
- -59%
Voorgevormde slang, EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof, Onder
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder, Motorkoeler |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met ontluchtingsklep, Met verbindingsstuk |
| Koelleiding | Van koelwaterregelunit naar motorkoeler |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
- -61%
Links boven
| Gewicht [g] | 277 |
| Lengte [mm] | 463 |
| Inbouwplaats | Links boven |
- -65%
Links onder
| Gewicht [g] | 203 |
| Lengte [mm] | 283 |
| Inbouwplaats | Links onder |
- -65%
Van expansievat naar motorkoeling
| Gewicht [g] | 85 |
| Lengte [mm] | 242 |
| Koelleiding | Van expansievat naar motorkoeling |
- -65%