Volkswagen Passat Radiateurslang
Rechts boven
| Gewicht [g] | 549 |
| Lengte [mm] | 545 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, Links onder
| Binnendiameter 4 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 32 |
| Gewicht [g] | 692 |
| Lengte [mm] | 603 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links onder
| Gewicht [g] | 445 |
| Lengte [mm] | 644 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
3C0121073A
| Gewicht [g] | 140 |
| Lengte [mm] | 405 |
| Voor OE nummer | 3C0121073A |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K0122157HP
| Gewicht [g] | 312 |
| Lengte [mm] | 311 |
| Voor OE nummer | 1K0122157HP |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1K0121157BM
| Gewicht [g] | 88 |
| Lengte [mm] | 201 |
| Voor OE nummer | 1K0121157BM |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van oliekoeler naar waterslang
| Gewicht [g] | 96 |
| Lengte [mm] | 257 |
| Koelleiding | Van oliekoeler naar waterslang |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 17 |
- -48%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van waterslang naar oliekoeler
| Gewicht [g] | 83 |
| Lengte [mm] | 179 |
| Koelleiding | Van waterslang naar oliekoeler |
| Binnendiameter1 [mm] | 16 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
| Artikelnummer paar | 223598, 221063 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
058121058A
| Gewicht [g] | 94 |
| Lengte [mm] | 202 |
| Voor OE nummer | 058121058A |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rechts boven, 6K0121101A, 1H0121101A
| Gewicht [g] | 291 |
| Lengte [mm] | 427 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 6K0121101A, 1H0121101A |
| Binnendiameter1 [mm] | 30 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -55%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
1H0121051B, Van motorkoeler naar waterpomp
| Gewicht [g] | 202 |
| Lengte [mm] | 284 |
| Voor OE nummer | 1H0121051B |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voor voertuigen met airco
| Gewicht [g] | 413 |
| Lengte [mm] | 498 |
| Uitvoering | Voor voertuigen met airco |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rechts boven, 357121101AD
| Gewicht [g] | 257 |
| Lengte [mm] | 397 |
| Inbouwplaats | Rechts boven |
| Voor OE nummer | 357121101AD |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, Links onder, 1K0122051R
| Gewicht [g] | 489 |
| Lengte [mm] | 454 |
| Materiaal | Rubber |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 1K0122051R |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
8D0819371B
| Gewicht [g] | 242 |
| Lengte [mm] | 352 |
| Voor OE nummer | 8D0819371B |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Links onder, 4B0121055
| Binnendiameter 3 [mm] | 18 |
| Gewicht [g] | 476 |
| Inbouwplaats | Links onder |
| Voor OE nummer | 4B0121055 |
| Binnendiameter1 [mm] | 43 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van thermostaat naar waterpomp
| Gewicht [g] | 67 |
| Lengte [mm] | 129 |
| Voor OE nummer | 48121063 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 25 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van verbindingsslang naar thermostaat
| Gewicht [g] | 287 |
| Lengte [mm] | 291 |
| Koelleiding | Van verbindingsslang naar thermostaat |
| Artikelnummer paar | 221846 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Van thermostaat naar waterpomp
| Gewicht [g] | 97 |
| Lengte [mm] | 121 |
| Koelleiding | Van thermostaat naar waterpomp |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 8D0819371H, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 251 |
| Lengte [mm] | 367 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 8D0819371H |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 8D0819373N, Met pijpsteunen
| Gewicht [g] | 225 |
| Lengte [mm] | 383 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 8D0819373N |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pijpsteunen |
| Binnendiameter1 [mm] | 20 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 06B121497F
| Gewicht [g] | 183 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 06B121497F |
| Binnendiameter1 [mm] | 12 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 12 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber, 58121471B
| Gewicht [g] | 149 |
| Lengte [mm] | 470 |
| Materiaal | Rubber |
| Voor OE nummer | 58121471B |
| Binnendiameter1 [mm] | 9 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 104 |
| Lengte [mm] | 116 |
| Materiaal | Rubber |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber
| Gewicht [g] | 41 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Materiaal | Rubber |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Voorgevormde slang, Rubber met voering van stof, Van waterslang naar waterpomp
| Uitvoering slang | Voorgevormde slang |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Koelleiding | Van waterslang naar waterpomp |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), Van motor naar motorkoeler
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Koelleiding | Van motor naar motorkoeler |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber
| Lengte 1 [mm] | 330 |
| Gewicht [g] | 164 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 19 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 14 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Rubber
| Lengte 1 [mm] | 350 |
| Gewicht [g] | 99 |
| Materiaal | Rubber |
| Binnendiameter1 [mm] | 7 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 7 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Kunststof, Van verwarmingskoeler naar verwarmingsventiel
| Binnendiameter 3 [mm] | 14 |
| Materiaal | Kunststof |
| Koelleiding | Van verwarmingskoeler naar verwarmingsventiel |
| Binnendiameter1 [mm] | 15 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 21 |
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk), zonder klemmen, Van motor naar waterslang, voor terugloop
| Materiaal | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klemmen |
| Koelleiding | Van motor naar waterslang |
| Naloop/terugloop | Voor terugloop |
| Aanvullende informatie | MEYLE-ORIGINAL: True to OE. |
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Rubber met voering van stof, Onder, Met aansluiting theremoschakelaar, Met snelkoppeling
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Materiaal | Rubber met voering van stof |
| Inbouwplaats | Onder |
| Verwarming / Koeling | Met aansluiting theremoschakelaar |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met snelkoppeling |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring, Met verbindingsstuk |
| Koelleiding | Van motorkoeler naar waterpomp |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.