Fiat Fiorino Mpv Oliefilter
Opschroeffilter, UNF 3/4''-16
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 96,5 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4''-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76,5 |
| Buitendraad 2 [mm] | 69,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 88 |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -28%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4" 16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 62 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 71 |
- -39%
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -38%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 25 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -12%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, M20x1.5
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 68 |
| Hoogte [mm] | 85 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Binnendiameter1 [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 64 |
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 83,5 |
| Binnendiameter [mm] | 24,5 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -72%
Filter insert, J9131003
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100,5 |
| Binnendiameter [mm] | 14 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
| Hoogte 2 [mm] | 77 |
- -73%
Filter insert, J9131003
| Diameter 1 [mm] | 18,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | J9131003 |
- -70%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6401800109 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651185E00000 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 9467521180 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Filter insert, 1109Y9, OE EQUIVALENT, genuine
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1109Y9 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT, genuine |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651185E10 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
Filter insert, 1651079J60000
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651079J60000 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 650017 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 9091503004 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Opschroeffilter, 152083J400XX, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 152083J400XX |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -48%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 71736157 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 6001073249 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
M20 x 1,5, Opschroeffilter
| Maat van inwendige schroefdraad | M20 x 1,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Let op de serviceinformatie |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 96,5 |
| Binnendiameter [mm] | 17,8 |
| Buitendiameter [mm] | 66,5 |
- -64%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 64,5 |
- -69%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -59%
Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -30%