Fiat Ducato Oliefilter
Opschroeffilter, MK667378, M 22 X 1,5
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | MK667378 |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Schroefdraadmaat | M 22 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,7 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -44%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -61%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 110 |
| Buitendraad 2 [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
- -62%
Opschroeffilter, M 20 X 1,5, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 92 |
| Schroefdraadmaat | M 20 X 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -58%
| Breedte [mm] | 109 |
| Lengte [mm] | 193 |
| Dikte [mm] | 0,35 |
- -54%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
- -65%
- -65%
Onder
| Lengte [mm] | 70 |
| Breedte [mm] | 63 |
| Dikte [mm] | 3,5 |
| Inbouwplaats | Onder |
- -65%
- -65%
Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking
| Hoogte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Lengte [mm] | 177 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking |
- -61%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Gewicht [g] | 158,76 |
| Voor OE nummer | 73500070 |
- -65%
Filter insert
| Diameter o-ring [mm] | 24 |
| Diameter 4 [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 67 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Hoogte 1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 24 |
- -35%
Droog filter, BSG 25-140-004
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Componentennummer | BSG 25-140-004 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 36 |
- -35%
Opschroeffilter, M 22 x 1,5
| Diameter 2 [mm] | 93500 |
| Diameter 1 [mm] | 63 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 72 |
| Schroefdraadmaat | M 22 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 97 |
- -35%
BSG 30-141-002
| Gewicht [g] | 155 |
| Componentennummer | BSG 30-141-002 |
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -68%
Met pakking, Met filter, met koeler
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter, met koeler |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Kunststof, Met pakking, zonder oliefilter
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, zonder oliefilter |
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 89 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
| Breedte [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 119 |
| Hoogte [mm] | 127 |
| Aantal vleugels/lepels | 13 |
- -13%
Buiten zeszijdig, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -63%