Fiat Croma Oliefilter
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 74,0 |
| Binnendiameter [mm] | 32,0 |
| Buitendiameter [mm] | 65,0 |
- -53%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 66,7 |
- -56%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106,5 |
| Binnendiameter [mm] | 21,0 |
| Buitendiameter [mm] | 58,0 |
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 41 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
- -59%
Opschroeffilter
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Binnendiameter [mm] | 42 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -42%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 84,3 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
- -55%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 108,5 |
- -52%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 93,5 |
- -54%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 98,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78,5 |
- -54%
Opschroeffilter, 3/4-16UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108,5 |
- -58%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 0,8 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 97 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 96 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 97 |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 62 |
- -61%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 144 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 108 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 110 |
| Buitendraad 2 [mm] | 42 |
| Binnendiameter1 [mm] | 36 |
- -60%
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 1,6 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 103 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 78 |
| Buitendraad 2 [mm] | 71 |
| Binnendiameter1 [mm] | 61 |
- -59%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 153 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -61%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Binnendiameter [mm] | 24 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 9 |
- -38%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
- -38%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 35 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
- -38%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 532 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -59%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -56%
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 945 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 110 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -53%
B70x3-7e
| Schroefdraadmaat | B70x3-7e |
| Hoogte [mm] | 66,6 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
- -68%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71769199 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71740470 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Filter insert, 1651079J50
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651079J50 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71744410 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
Filter insert, 1651079J60000
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651079J60000 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 7724167 |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 71771757 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 4371580 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 71736160 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |