Citroën Oliefilter
Droog filter
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 26 |
- -35%
Filter insert, Met afdichtring
| Gewicht [kg] | 0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal | 1 |
- -35%
Buiten zeszijdig, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Kunststof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -62%
Aluminium, Met pakkingen, met oliekoeler, Met deksel
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliekoeler |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met deksel, Met filter |
- -65%
Met filter, Aluminiumbehuizing, Aluminium
| Breedte [mm] | 96 |
| Lengte [mm] | 122 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Behuizing | Aluminiumbehuizing |
| Materiaal | Aluminium |
| Aantal vleugels/lepels | 10 |
- -15%
- -19%
- -65%
- -65%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -50%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
- -50%
Zonder pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
- -15%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
- -42%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 99 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
- -42%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 141 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
- -42%
Opschroeffilter, M22x1.5mm, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 143 |
| Schroefdraadmaat | M22x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
- -43%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 24 |
| Voor OE nummer | 6000626333 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
M16 x 1,5, M16, 31216539/1218114
| Buitendraad [mm] | M16 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 22 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Lengte [mm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M16 |
| Voor OE nummer | 31216539/1218114, 016393, 7903075033, 7703075347, 7703075210, 7703075348, A2829900017, 4433916/4405550, M467106, 93198205/9121383 |
| Voor fabrikant | Peugeot/Citroen, Volvo, Mercedes Benz, Renault/Fiat, Opel, Mitsubishi |
| Materiaal | Staal |
| Sleutelwijdte | 8mm |
| Schroefkop-/moerprofiel | Binnenvierkant |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Schroefdraad lengte [mm] | 15,5 |
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Materiaal pakking | Koper |
| Inbouwplaats | Motor, Motorzijde |
- -68%
Driedelig, Motorzijde, MVQ (Silicoon-Rubber), Afdichting van zacht materiaal
| Meerdelig | Driedelig |
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Inbouwplaats | Motorzijde |
| Materiaal | MVQ (Silicoon-Rubber) |
| Bouwwijze afdichting | Afdichting van zacht materiaal |
- -65%
Buiten zeszijdig, PA 66-GF 35, Kunststof
| Systeemvulhoeveelheid in acht nemen | |
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten zeszijdig |
| Materiaal | PA 66-GF 35, Kunststof |
| Let op de richtlijnen van de fabrikant | |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
- -65%
- -65%
Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking
| Hoogte [mm] | 189 |
| Breedte [mm] | 163 |
| Lengte [mm] | 177 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met oliefilter, met oliekoeler, Met pakking |
- -61%
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Gewicht [g] | 158,76 |
| Voor OE nummer | 73500070 |
- -65%
Zwart, Kunststof
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Kleur | Zwart |
| Hoogte [mm] | 91,5 |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 9878307 |
- -65%