×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Chrysler 300 C Oliefilter
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 13.41201
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
13.41201
| Nettogewicht [g] | 360 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 20,96
€ 8,59
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 2.32170
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
2.32170
| Nettogewicht [g] | 532 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 35,83
€ 14,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilterhuis pakking / O-ring Dt Spare Parts 4.20865
642 184 0080, 2 jaar garantie
4.20865
| Nettogewicht [g] | 5 |
| Voor OE nummer | 642 184 0080 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 14,87
€ 6,39
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 4.66650
Filter insert, 2 jaar garantie
4.66650
| Nettogewicht [g] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 32,65
€ 13,38
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14068
Filter insert
14068
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 2632027001 |
| Hoogte [mm] | 118 |
| Binnendiameter [mm] | 30 |
| Buitendiameter [mm] | 62 |
€ 16,44
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14090
Filter insert
14090
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6421800009 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15310/8
Opschroeffilter, 3/4 - 16 UNF
15310/8
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 1119421 |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | 3/4 - 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 12,33
€ 12,33
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15315/3
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
15315/3
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 4371580 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15316/3
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
15316/3
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 71736160 |
| Hoogte [mm] | 100 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 10,74
€ 10,74
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 15426
Opschroeffilter, M 22 X 1.5
15426
| Filter type | Opschroeffilter |
| Voor OE nummer | 4628534 |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | M 22 X 1.5 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Mahle Original OC 23
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met een terugloopbeveiligingskleppen
OC 23
| Verpakkingshoogte [cm] | 9,65 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,60 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,6 |
| Nettogewicht [g] | 449 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter 2 [mm] | 72,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93,2 |
| Hoogte [mm] | 96,0 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 2 |
| Diameter o-ring [mm] | 72,0 |
€ 13,21
€ 7,66
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter K&N SO-2010
Opschroeffilter
SO-2010
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 93 |
| Hoogte [mm] | 110 |
€ 29,20
€ 12,26
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,79
€ 10,08
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2006
KN HP2006
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2009
KN HP2009
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP3001
KN HP3001
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7002
KN HP7002
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor Volvo (HP-7002)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze filterpatronen zijn ontw...
€ 13,99
€ 13,99
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7003
KN HP7003
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor: Saab, Cadillac, Chevrolet (HP-7003)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze fil...
€ 13,65
€ 13,65
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP7004
KN HP7004
K&N Oliefilter - High Performance-Series passend voor Mercedes (HP-7004)
K&N High-Performance Oliefilters zijn ontworpen om te voldoen aan de eisen van professionele motorbouwers, prestatiegerichte liefhebbers en dagelijkse bestuurders die het beste voor hun motor willen. Deze filterpatronen zijn o...
€ 19,95
€ 19,95
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilters K&N KN HP2004
KN HP2004
K&N Oliefilters
K&N Pro Series oliefilters zijn speciaal ontworpen voor professionele installateurs en service stations. Het high flow design draagt bij tot een betere motorprestatie door een verminderde weerstand van het oliefilter. De Pro Series oliefilters hebben een gegroefde behuizing zodat ze...
€ 16,79
€ 16,79
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken