Alpina Oliefilter
Filter insert
| Diameter 3 [mm] | 18 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 134 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 102 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Buitendiameter 1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter1 [mm] | 34 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -34%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -41%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Binnendiameter [mm] | 41 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen (zaterdag) bij u geleverd.
Filter insert, Met pakkingen
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 112 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
- -45%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 15:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 63 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Filter insert, met afdichtringen, Zonder olieaftapschroef
| Diameter o-ring [mm] | 81 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 111 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met afdichtringen, Zonder olieaftapschroef |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 75 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 45 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met afdichtring
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Buitendiameter [mm] | 94 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | febi Plus |
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 56 |
| Buitendraad 2 [mm] | 53 |
| Binnendiameter1 [mm] | 23 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, Met olieaftapschroef, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking, Met olieaftapschroef |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -48%
Filter insert, Met pakkingen, Met olieaftapschroef, Met afdichtring
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, Met olieaftapschroef |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 82 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 89 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 1 werkdag bij u geleverd.
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 129 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 81 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -36%
Filter insert, Met pakkingen
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 6,5 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 17,00 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 44,2 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 55,5 |
| Hoogte [mm] | 155,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter 2 [mm] | 20 |
- -43%
Overstroomklep, Opschroeffilter, 3/4"-16UNF-2B, Met twee terugloopbeveiligingskleppen
| Verpakkingslengte [cm] | 8,0 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 8,00 |
| Nettogewicht [g] | 358 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 12,50 |
| Ventieltype | Overstroomklep |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Diameter o-ring [mm] | 62,0 |
| Diameter 2 [mm] | 71,0 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Diameter [mm] | 76,0 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Schroefdraadmaat | 3/4"-16UNF-2B |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met twee terugloopbeveiligingskleppen |
| Artikelnummer van het benodigde bijzondere gereedschap | OCS 1 |
- -42%
3/4"-16, Opschroeffilter
| Schroefdraadmaat 1 | 3/4"-16 |
| Diameter 4 [mm] | 72 |
| Diameter 3 [mm] | 62 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 122 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
- -19%
Filter insert, Met pakking
| Verpakkingslengte [cm] | 5,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 5,50 |
| Nettogewicht [g] | 42 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 14,00 |
| Diameter o-ring [mm] | 10,8 |
| Binnendiameter 3 [mm] | 16,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 53,0 |
| Hoogte [mm] | 133,6 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter 2 [mm] | 19 |
- -43%
Filter insert, Met pakking, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Binnendiameter [mm] | 29 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
- -12%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 71 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Opschroeffilter, UNF 3/4" -16
| Openingsdruk omloopklep [bar] | 2,5 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 123 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4" -16 |
| Buitendiameter [mm] | 79 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62 |
- -14%
Filter insert, Met pakking
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Binnendiameter1 [mm] | 32 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 32 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 104 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 43 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 43 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Buitendiameter [mm] | 68 |
| Binnendiameter1 [mm] | 29 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 29 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 110 |
| Buitendiameter [mm] | 82 |
| Binnendiameter1 [mm] | 28 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 28 |
- -14%
Filter insert
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 161 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 83 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 83 |
| Binnendiameter1 [mm] | 25 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 37 |
- -14%