×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Oliefilter
Terug naar Oliefilter
Modellen
- 145
- 146
- 147
- 155
- 156
-
Toon minder Toon meer
- 159
- 164
- 166
- 1900
- 2600 Berlina
- 2600 Spider
- 33
- 4C
- 75
- 8C
- 90
- AR6
- Alfa 6
- Alfasud
- Alfetta
- Ar6/Ar8
- Arna
- Berlina
- Brera
- GT
- GTV
- Giulia
- Giulia Spider
- Giulietta
- Giulietta Berlina
- Giulietta Spider
- Giulietta Sprint
- Giulietta Sprint Speciale
- Gt/Gta/Gtv
- Matta
- Mito
- Montreal
- Rio
- Spider
- Sprint
- Stelvio
- Sz/Rz
- Tonale
- Touring Spider
×
Oliefilterhuis deksel Metzger 2370055
Kunststof, Met pakking
2370055
| Materiaal | Kunststof |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 28,89
€ 28,89
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Hengst Filter E1051H D605
Filter insert, Met pakkingen
E1051H D605
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Binnendiameter [mm] | 33 |
| Buitendiameter [mm] | 69 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Binnendiameter1 [mm] | 33 |
€ 31,11
€ 14,62
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Hengst Filter H10W08
Opschroeffilter, 3/4-16 UNF
H10W08
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 93 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 UNF |
| Binnendiameter [mm] | 62 |
| Buitendiameter [mm] | 95 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 72 |
€ 30,01
€ 11,11
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10023
Opschroeffilter, 3/4-16
FOF-10023
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 15,25
€ 7,62
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10024
Opschroeffilter, M20x1.5mm
FOF-10024
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 8,71
€ 4,36
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10025
Filter insert
FOF-10025
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 13,43
€ 6,72
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10105
Filter insert
FOF-10105
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
€ 14,28
€ 7,14
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter AMC Filter FOF-10217
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10217
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
€ 10,77
€ 5,38
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Vaico V24-1121
Filter insert
V24-1121
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 131 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 53,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18,2 |
€ 17,80
€ 13,53
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefiltermodule Vemo V24-60-0057
V24-60-0014, Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler
V24-60-0057
| Alternatief artikel | V24-60-0014 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen, met oliefilter, met oliekoeler, met oliefiltterbehuizing |
| Behuizingsmateriaal | Aluminium |
€ 1.019,04
€ 550,28
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10023
Opschroeffilter, 3/4-16
FOF-10023
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Schroefdraadmaat | 3/4-16 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 15,25
€ 8,85
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10024
Opschroeffilter, M20x1.5mm
FOF-10024
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Buitendiameter [mm] | 87 |
€ 8,71
€ 5,06
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10025
Filter insert
FOF-10025
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Buitendiameter [mm] | 54 |
| Binnendiameter1 [mm] | 22 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 18 |
€ 13,43
€ 7,79
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10105
Filter insert
FOF-10105
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 155 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
| Binnendiameter1 [mm] | 31 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 31 |
€ 14,28
€ 8,28
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Kavo Parts FOF-10217
Opschroeffilter, M20x1.5mm, Met een terugloopbeveiligingskleppen
FOF-10217
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5mm |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendiameter 1 [mm] | 79 |
| Buitendraad 2 [mm] | 75 |
€ 10,77
€ 6,24
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,04
€ 5,97
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Motorad MO330
Met filter
MO330
| Verpakkingshoogte [cm] | 13,5 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 9,1 |
| Verpakkingslengte [cm] | 9,1 |
| Gewicht [g] | 494,41 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met filter |
| Voor OE nummer | 12605565 |
€ 57,10
€ 19,99
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Motorad MO333
MO333
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Gewicht [g] | 158,76 |
| Voor OE nummer | 73500070 |
€ 53,71
€ 18,80
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Motorad MO470
Zwart, UFI, Kunststof
MO470
| Verpakkingshoogte [cm] | 16,1 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 16 |
| Verpakkingslengte [cm] | 30 |
| Kleur | Zwart |
| Gewicht [g] | 209 |
| Voor fabrikant | UFI |
| Materiaal | Kunststof |
| Voor OE nummer | 55197220 |
€ 184,96
€ 64,74
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Maxgear 26-2135
Opschroeffilter, M27x2
26-2135
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 171 |
| Schroefdraadmaat | M27x2 |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Inwendige diameter afdichtring [mm] | 63 |
| Uitwendige diameter afdichtring [mm] | 72 |
€ 29,96
€ 10,49
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter BSG BSG 65-140-008
Droog filter, BSG 65-140-008
BSG 65-140-008
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 106 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
| Componentennummer | BSG 65-140-008 |
| Binnendiameter1 [mm] | 21 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 23 |
€ 7,97
€ 5,18
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter BSG BSG 65-700-253
Droog filter, BSG 65-700-253
BSG 65-700-253
| Aanhaalmoment van [Nm] | 25 |
| Gewicht [g] | 60 |
| Gewicht [kg] | 0 |
| Filter type | Droog filter |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Schroefdraadmaat | 3 |
| Buitendiameter [mm] | 70 |
| Componentennummer | BSG 65-700-253 |
€ 37,28
€ 33,55
- -10%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter BSG BSG 70-140-004
Filter insert, Met afdichtring
BSG 70-140-004
| Gewicht [kg] | 0 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 45 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aantal | 1 |
€ 7,47
€ 4,85
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14463
Filter insert
14463
| Filter type | Filter insert |
| Diameter [mm] | 24 |
| Voor OE nummer | 6000626333 |
| Hoogte [mm] | 83 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 14,93
€ 14,93
Tijdelijk uitverkocht
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
€ 266,27
€ 79,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310850
Filter insert
J1310850
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
€ 45,38
€ 15,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310857
Filter insert
J1310857
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 97,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
€ 32,56
€ 11,40
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310860
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
J1310860
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 15,34
€ 5,37
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310867
Filter insert
J1310867
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71,6 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
€ 16,53
€ 5,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht