×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Alfa Romeo Oliefilter
Terug naar Oliefilter
Modellen
- 145
- 146
- 147
- 155
- 156
-
Toon minder Toon meer
- 159
- 164
- 166
- 1900
- 2600 Berlina
- 2600 Spider
- 33
- 4C
- 75
- 8C
- 90
- AR6
- Alfa 6
- Alfasud
- Alfetta
- Ar6/Ar8
- Arna
- Berlina
- Brera
- GT
- GTV
- Giulia
- Giulia Spider
- Giulietta
- Giulietta Berlina
- Giulietta Spider
- Giulietta Sprint
- Giulietta Sprint Speciale
- Gt/Gta/Gtv
- Matta
- Mito
- Montreal
- Rio
- Spider
- Sprint
- Stelvio
- Sz/Rz
- Tonale
- Touring Spider
×
Oliefiltermodule Pierburg 7.12122.54.0
7.12122.54.0
| Breedte [mm] | 190 |
| Lengte [mm] | 310 |
| Hoogte [mm] | 110 |
€ 108,90
€ 93,65
- -14%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 1.10295
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
1.10295
| Nettogewicht [g] | 552 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 95 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 27,38
€ 11,23
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 12.16000
Filter insert, 2 jaar garantie
12.16000
| Nettogewicht [g] | 76,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 23,55
€ 9,66
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 2.32170
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
2.32170
| Nettogewicht [g] | 532 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 93 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 35,83
€ 14,69
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 6.24207
Opschroeffilter, 3/4" x 16 UNF, 2 jaar garantie
6.24207
| Nettogewicht [g] | 895 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 145 |
| Schroefdraadmaat | 3/4" x 16 UNF |
| Buitendiameter [mm] | 107 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 71,41
€ 31,42
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Dt Spare Parts 6.24210
Opschroeffilter, M20 x 1,5, 2 jaar garantie
6.24210
| Nettogewicht [g] | 273 |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Schroefdraadmaat | M20 x 1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 18,38
€ 7,54
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Purro PUR-PO4012
Drukbegrenzingsklep, Opschroeffilter, UNF 3/4"-16, Met een terugloopbeveiligingskleppen
PUR-PO4012
| Ventieltype | Drukbegrenzingsklep |
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 132 |
| Schroefdraadmaat | UNF 3/4"-16 |
| Buitendiameter [mm] | 93,5 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met een terugloopbeveiligingskleppen |
| Buitendraad 2 [mm] | 72 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72,5 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 62,5 |
€ 15,86
€ 6,67
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Purro PUR-PO5008
Filter insert
PUR-PO5008
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 98 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
| Binnendiameter1 [mm] | 18 |
€ 10,76
€ 4,51
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 266,27
€ 79,88
- -70%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310850
Filter insert
J1310850
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 130 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 53 |
€ 45,38
€ 15,89
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310857
Filter insert
J1310857
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 97,5 |
| Binnendiameter [mm] | 18 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
€ 32,56
€ 11,40
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310860
Opschroeffilter, M20x1.5-6H
J1310860
| Filter type | Opschroeffilter |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Schroefdraadmaat | M20x1.5-6H |
| Buitendiameter [mm] | 78 |
€ 15,34
€ 5,37
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Herth+Buss Jakoparts J1310867
Filter insert
J1310867
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte [mm] | 94 |
| Buitendiameter 1 [mm] | 71,6 |
| Buitendraad 2 [mm] | 65,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 26 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 22 |
€ 16,53
€ 5,78
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Herth+Buss Jakoparts J1390812
B80x2,5-7e
J1390812
| Schroefdraadmaat | B80x2,5-7e |
| Hoogte [mm] | 87,5 |
| Buitendiameter [mm] | 86,7 |
€ 32,37
€ 11,33
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Herth+Buss Jakoparts J1390818
B80x3-7e
J1390818
| Schroefdraadmaat | B80x3-7e |
| Hoogte [mm] | 86 |
| Buitendiameter [mm] | 86 |
€ 55,93
€ 17,34
- -69%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Herth+Buss Jakoparts J1390820
B70x3-7e
J1390820
| Schroefdraadmaat | B70x3-7e |
| Hoogte [mm] | 66,6 |
| Buitendiameter [mm] | 73 |
€ 45,44
€ 14,54
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Deksel, oliefilterbehuizing Herth+Buss Jakoparts J1398000
B80x2,5
J1398000
| Draaimoment [Nm] | 25 |
| Schroefdraadmaat | B80x2,5 |
| Hoogte [mm] | 90,5 |
| Buitendiameter [mm] | 88,3 |
€ 40,55
€ 14,19
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14025
Filter insert
14025
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71769199 |
| Hoogte [mm] | 90 |
| Binnendiameter [mm] | 10 |
| Buitendiameter [mm] | 61 |
€ 8,86
€ 8,86
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14033
Filter insert
14033
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6401800109 |
| Hoogte [mm] | 116 |
| Binnendiameter [mm] | 21 |
| Buitendiameter [mm] | 52 |
€ 12,64
€ 12,64
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14048
Filter insert
14048
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71740470 |
| Hoogte [mm] | 156 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14063
Filter insert
14063
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1457429197 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 71 |
€ 13,27
€ 13,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14069
Filter insert
14069
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651185E00000 |
| Hoogte [mm] | 82 |
| Binnendiameter [mm] | 28 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
€ 11,39
€ 11,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14092
Filter insert, 1651079J50
14092
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651079J50 |
| Hoogte [mm] | 75 |
| Binnendiameter [mm] | 31 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 14,54
€ 14,54
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14105
Filter insert
14105
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651185E10 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 22 |
| Buitendiameter [mm] | 67 |
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14107
Filter insert
14107
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 71744410 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 9 |
| Buitendiameter [mm] | 57 |
€ 13,27
€ 13,27
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14116
Filter insert, 1651079J60000
14116
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1651079J60000 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 66 |
€ 16,44
€ 16,44
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14127
Filter insert, K68032204AB
14127
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | K68032204AB |
| Hoogte [mm] | 142 |
| Binnendiameter [mm] | 26 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14136
Filter insert
14136
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 650017 |
| Hoogte [mm] | 105 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 64 |
€ 14,93
€ 14,93
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14142
Filter insert
14142
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 55224598 |
| Hoogte [mm] | 120 |
| Hoogte 1 [mm] | 95 |
| Binnendiameter [mm] | 25 |
| Buitendiameter [mm] | 65 |
€ 14,93
€ 14,93
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14146
Filter insert
14146
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 55223416 |
| Hoogte [mm] | 101 |
| Binnendiameter [mm] | 17 |
| Buitendiameter [mm] | 72 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Oliefilter Meat Doria 14450
Filter insert, M20 X1,5
14450
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 9809532380 |
| Hoogte [mm] | 91 |
| Schroefdraadmaat | M20 X1,5 |
| Buitendiameter [mm] | 76 |
€ 19,92
€ 19,92
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken