×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Audi Oliedruksensor
Olietemperatuursensor Topran 100 854
Met afdichtring, M 10, wit
100 854
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Meetbereik tot [°C] | 180 |
| Aantal contacten | 1 |
| Kleurmarkering | Wit |
€ 16,73
€ 7,03
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 116 269
Buiten veeltandig, M 12, NTC
116 269
| Schroefkop-/moerprofiel | Buiten veeltandig |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Schroefdraadmaat | M 12 |
| Sleutelwijdte | 17 |
| Sensortype | NTC |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 58,94
€ 15,91
- -73%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Topran 119 022
FCR (fluorcarbonrubber), PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof), Oliepan
119 022
| Materiaal pakking | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Behuizingsmateriaal | PA 66 GF 30, GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Buitendiameter [mm] | 36,8 |
| Inbouwplaats | Oliepan |
| Ventieltype | Terugslagklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
€ 19,15
€ 7,66
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
€ 8,99
€ 8,99
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor KW 530 093
M10x1, blauw
530 093
| Sleutelwijdte | 13 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Blauw |
€ 12,49
€ 12,49
Tijdelijk uitverkocht
€ 14,98
€ 14,98
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Gates VVS264
Metaal, Male, Vlak
VVS264
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
€ 50,82
€ 50,82
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Gates VVS265
Metaal, Male, Vlak
VVS265
| Aantal nokken | 2 |
| Materiaal | Metaal |
| Type stekker | Male |
| Vorm insteekcontact | Vlak |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Breedte [mm] | 25 |
| Lengte [mm] | 66 |
€ 71,77
€ 74,63
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Herth+Buss Elparts 70542004
Platte stekker, 2 x 6,3 mm, M10 x 1
70542004
| Type stekker | Platte stekker |
| Waarschuwingsdruk [bar] | 0,4 |
| Sleutelwijdte | 14 |
| Aansluittechniek | 2 x 6,3 mm |
| Spanning tot [V] | 24 |
| Spanning van [V] | 6 |
| Meetbereik van [bar] | 0 |
| Meetbreik tot [bar] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
€ 168,19
€ 43,73
- -74%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Herth+Buss Elparts 70543002
M10x1
70543002
| Nominale stroomsterkte [mA] | 3 |
| Aansluitdiameter (drukzijde) [mm] | 3 |
| Bedrijfstemperatuur van [°C] | -50 |
| Bedrijfstemperatuur tot [°C] | 150 |
| Overdrukveiligheid [bar] | 35 |
| Werkspanning tot [V] | 5,25 |
| Werkspanning [V] | 4,75 |
| Druk tot [kPA] | 1100 |
| Druk van [kPA] | 49 |
| Maat van inwendige schroefdraad | M10x1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 222,16
€ 73,31
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Herth+Buss Elparts 70544001
Bruin
70544001
| Kleur | Bruin |
| Aantal contacten | 3 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Sleutelwijdte | 24 |
€ 104,99
€ 33,60
- -68%
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Metzger 8003003
Binnen, Oliepan, Terugslagklep, Met afdichtring
8003003
| Inbouwplaats | Binnen, Oliepan |
| Ventieltype | Terugslagklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 12,66
€ 12,66
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Metzger 0905411
Met pakking, M10x1, zwart
0905411
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Zwart |
€ 16,94
€ 16,94
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Metzger 0905412
Blauw, Met pakking
0905412
| Behuizingskleur | Blauw |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
€ 11,06
€ 11,06
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Metzger 0905453
Zonder afdichtring
0905453
| Vermogen [W] | 0,06 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder afdichtring |
| Aantal contacten | 2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 20,47
€ 20,47
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Metzger 0906014
M10X1
0906014
| Werkdruk tot [bar] | 5 |
| Schroefdraadmaat | M10X1 |
| Schakelpunt [bar] | 0,3 |
€ 76,54
€ 76,54
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Metzger 0906487
Motorblok
0906487
| Druk (bar) tot | 11 |
| Druk (bar) van | 0,48 |
| Aantal contacten | 3 |
| Inbouwplaats | Motorblok |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 70,33
€ 70,33
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Meat Doria 82233
NTC, zwart
82233
| Voor OE nummer | 059919563 |
| Aantal contacten | 2 |
| Sensortype | NTC |
| Stekkerkleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 19 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 mm |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
€ 14,79
€ 14,79
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Meat Doria 82473
049919563B, NTC, 13 mm
82473
| Voor OE nummer | 049919563B |
| Aantal contacten | 1 |
| Sensortype | NTC |
| Sleutelwijdte | 13 mm |
€ 11,05
€ 7,73
- -30%
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295003
Wit, M14x1,5
295003
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Schroefdraadmaat | M14x1,5 |
€ 26,92
€ 26,92
Tijdelijk uitverkocht
Olietemperatuursensor Bougicord 295017
Zwart/groen, zwart, M 10x1
295017
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
€ 22,81
€ 22,81
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295080
Zwart/groen, zwart, M 10x1
295080
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
€ 31,04
€ 31,04
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295162
Donkergrijs, blauw
295162
| Diameter [mm] | 20 |
| Behuizingskleur | Donkergrijs, blauw |
| Aantal contacten | 4 |
€ 41,01
€ 41,01
Tijdelijk uitverkocht
Temperatuursensor Bougicord 295187
Zwart/groen, zwart
295187
| Behuizingskleur | Zwart/groen |
| Aantal contacten | 2 |
€ 42,00
€ 42,00
Tijdelijk uitverkocht
Oliedruksensor Topran 621 554
Aluminium, bruin, Geluidsensor
621 554
| Sleutelwijdte | 24 |
| Materiaal pakking | Aluminium |
| Kleurmarkering | Bruin |
| Sensortype | Geluidsensor |
| Basis materiaal | Messing |
| Schroefdraad lengte [mm] | 11 |
| Spoed [mm] | 1 |
| Aantal contacten | 3 |
| Meetbereik van [bar] | 0,48 |
| Meetbreik tot [bar] | 11 |
| Schroefdraadmaat | M 10 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 130,68
€ 47,04
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Brandstofdruk sensor Topran 622 256
GFK (met glasvezel versterkte kunststof), NTC, Met pakking, Ovaal
622 256
| Behuizingsmateriaal | GFK (met glasvezel versterkte kunststof) |
| Sensortype | NTC |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Aantal contacten | 2 |
| Inbouwdiameter [mm] | 12 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
€ 33,64
€ 13,46
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken