Volkswagen Scirocco Oliedrukschakelaar
0,3-0,6, M 10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,3-0,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
Opener, M10 x 1,0, rood
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
- -61%
M10, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 2,4 |
- -48%
M10x1.0, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 20 |
- -30%
M10x1.5, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.5 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 2,6 |
- -45%
Plaatstaal, FCR (fluorcarbonrubber), Onder, Montage aan zijkant
| Aantal bevestigingspunten | 1 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Materiaal pakking | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Magneetklep, Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,30 - 0,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,30 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,6 - 2,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,3 - 0,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,3 - 0,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Groen |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -67%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 0,55 - 0,8, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,55 - 0,8 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 2 |
| Draaimoment [Nm] | 20 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 2,15 - 2,9, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 2,15 - 2,9 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -73%
M10x1, bruin
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,4 |
| Kleurmarkering | Bruin |
- -46%
M10x1, wit
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 1,8 |
| Kleurmarkering | Wit |
M10x1, groen
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment tot [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,5 |
| Kleurmarkering | Groen |
- -44%
Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Oliepan, Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Oliepan |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
Oliefilterbehuizing, Elektrisch hydraulisch, Controleklep
| Aantal contacten | 2 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Controleklep |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
M 10x1, wit, Met pakkingen
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Wit |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakkingen |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 1,8 |
M 10x1 Taper
| Schroefdraadmaat | M 10x1 Taper |
| Druk (bar) van | 1,3 |
| Druk (bar) tot | 1,5 |
| Aantal contacten | 1 |
M10x1, zwart, bruin
| Schakeldruk tot [bar] | 0,85 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,55 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart, bruin |
| Druk (bar) | 0,7 |
M 10x1, zwart
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 1,4 |
M 10x1, donkerblauw
| Schroefdraadmaat | M 10x1 |
| Kleur | Donkerblauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| Druk (bar) | 2,55 |
| Artikelnummer van de aanbevolen artikel | 2324139 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M10x1, groen, Ovaal
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Aantal contacten | 1 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Druk (bar) | 0,45 |
M10x1, groen, D-vorm, lichtgroen
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Kleur | Groen |
| Druk (bar) van | 0,3 |
| Druk (bar) tot | 0,6 |
| Aantal contacten | 2 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Lichtgroen |
| Inbouwplaats | Oliefilterbehuizing |