Volkswagen Caddy Oliedrukschakelaar
M10x1.0, open sensorconstructie
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sensortype | Open sensorconstructie |
- -40%
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 2 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,6 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
Gegalvaniseerd, M10 x 1, Met afdichtring
| Oppervlakte | Gegalvaniseerd |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraad lengte [mm] | 13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M10 x 1 |
| Schakelpunt tot [bar] | 2 |
| Schakelpunt van [bar] | 1,6 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Kleurmarkering | Wit |
| Lengte [mm] | 46 |
- -34%
M10x1
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Aantal contacten | 1 |
Stekkeraansluiting, M10x1,0, blauw, donkerblauw
| Schakeldruk (bar) | 2,55 |
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Blauw |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Donkerblauw |
1,2 - 1,6, M10x1,0, zwart
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Zwart |
0,15 - 0,35, M10x1,0, blauw, Met pakking
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,35 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Blauw |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
M10x1,0, wit
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Kleur | Wit |
| Druk (bar) van | 1,6 |
| Druk (bar) tot | 2,0 |
1,2 - 1,6, M10x1,0
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
0,3-0,6, M 10 x 1
| Controlebereik [bar] | 0,3-0,6 |
| Schroefdraadmaat | M 10 x 1 |
M10x1,0, Met pakking
| Schroefdraadmaat | M10x1,0 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Lengte [mm] | 51 |
0,28 - 0,40, M10 x 1, voor voert. met stuurbekrachtiging
| Controlebereik [bar] | 0,28 - 0,40 |
| Hoogte [mm] | 61 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Uitvoering | Voor voert. met stuurbekrachtiging |
| Aantal contacten | 2 |
| Lengte [mm] | 22 |
0,75-1,05, M10x1
| Controlebereik [bar] | 0,75-1,05 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
- -38%
Opener, M10 x 1,0, rood
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1,0 |
| Kleur | Rood |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met pakking |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,3 |
| Aantal contacten | 1 |
- -61%
M10 x 1, blauw
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) van | 0,15 |
| Druk (bar) tot | 0,35 |
| Aantal contacten | 1 |
- -65%
M10×1.6, zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10×1.6 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 16 |
- -26%
M10, blauw
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Druk (bar) | 2,4 |
- -48%
M10x1.0, wit
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | M10x1.0 |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 2 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Druk (bar) | 20 |
- -30%
Plaatstaal, FCR (fluorcarbonrubber), Onder, Montage aan zijkant
| Aantal bevestigingspunten | 1 |
| Behuizingsmateriaal | Plaatstaal |
| Materiaal pakking | FCR (fluorcarbonrubber) |
| Aantal contacten | 2 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Inbouwplaats | Onder, Montage aan zijkant, Motorblok |
| Werkwijze | Elektrisch hydraulisch |
| Ventieltype | Magneetklep, Controleklep |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
- -65%
Sluiter, Platte stekkeraansluiting, 0,75 - 1,0, M10 x 1
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Werkdruk tot [bar] | 10 |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Donkergrijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,4
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,4 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Bruin |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,6 - 2,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,6 - 2,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Wit |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 1,2 - 1,6
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Sluiter, 0,75 - 1,0
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 0,75 - 1,0 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -71%
Platte stekkeraansluiting, 1 x 6,3 mm, Opener, 0,15 - 0,3
| Monteerwijze | Platte stekkeraansluiting |
| Aansluittechniek | 1 x 6,3 mm |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Controlebereik [bar] | 0,15 - 0,3 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Blauw |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
- -72%
Stekkeraansluiting, Sluiter, 1,2 - 1,6, M10 x 1
| Monteerwijze | Stekkeraansluiting |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Sluiter |
| Controlebereik [bar] | 1,2 - 1,6 |
| Schroefdraadmaat | M10 x 1 |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -69%