Toyota Corolla Oliedrukschakelaar
Hoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Lengte [mm] | 47 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,2 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 30 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,3 |
- -29%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hoekig
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Lengte [mm] | 47 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
M16x1,5, bruin
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Sleutelwijdte | 21 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Bruin |
| Druk (bar) | 0,5 |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
1/8"
| Gewicht [kg] | 0,062 |
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -9%
- -52%
M 16x1,5, grijs
| Schroefdraadmaat | M 16x1,5 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,50 |
- -55%
Opener, M10x1, zwart
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Tollerantie [%] | 10 |
| Stroomsterkte [A] | 0,25 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Aanhaalmoment van [Nm] | 20 |
| Schroefdraadmaat | M10x1 |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Aantal contacten | 1 |
| De kleur is gelijk aan die van het originele artikel | Zwart |
OE EQUIVALENT, 1/8 GAS
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Druk (bar) | 0,4 |
OE EQUIVALENT
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor OE nummer | 71742590 |
OE EQUIVALENT, M 16 x 1,5
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Schroefdraadmaat | M 16 x 1,5 |
| Druk (bar) | 0,5 |
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,5 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -70%
Opener, 1/8x28 BSPD, zwart
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPD |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
Opener, 1/8 GAS, grijs
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Kleur | Grijs |
| Sleutelwijdte | 24 |
- -68%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 27 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 4 |
- -32%
1/8", zwart
| Diameter [mm] | 24 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 24.0 |
| Aantal contacten | 1 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Druk (bar) | 3 |
- -2%
- -3%
1/8" BSPT, zwart
| Schakeldruk tot [bar] | 0,5 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,3 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Kleur | Zwart |
1/8" BSPT, Zonder pakking
| Schakeldruk tot [bar] | 0,24 |
| Schakeldruk van [bar] | 0,15 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" BSPT |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
1/8x28 BSP
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Druk (bar) | 0,2 |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
M16x1,5, grijs, Neue Version
| Schroefdraadmaat | M16x1,5 |
| Kleur | Grijs |
| Druk (bar) | 0,5 |
| Versie | Neue Version |
1/8"
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | 1/8" |
| Sleutelwijdte | 27 |
| Lengte [mm] | 44 |
- -51%
1/8x28 BSP, zwart
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSP |
| Kleur | Zwart |
| Druk (bar) | 0,30 |
- -54%
1/8x28 BSPT, zwart, Zonder pakking
| Schakeldruk (bar) | 0,3 |
| Nominale stroom [V] | 12 |
| Breedte [mm] | 56 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schroefdraadmaat | 1/8x28 BSPT |
| Kleur | Zwart |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pakking |
| Aantal contacten | 1 |
Opener, 1/8" GAS, zwart, M 24
| Combi-schakelfunctie | Opener |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Schakeldruk (bar) | 0,2 |
| Schroefdraadmaat | 1/8" GAS |
| Kleur | Zwart |
| Sleutelwijdte | M 24 |
Hydraulisch, M 16, Met afdichtring, rechthoekig
| Schakelpunt tot [bar] | 0,6 |
| Schakelpunt van [bar] | 0,5 |
| Spoed [mm] | 1,5 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | M 16 |
| Aantal contacten | 1 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met afdichtring |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
- -76%
Hydraulisch, 1/8" x 28 BSP
| Schakelpunt [bar] | 0,2 |
| Werkwijze | Hydraulisch |
| Schroefdraadmaat | 1/8" x 28 BSP |
| Aantal contacten | 1 |
- -58%
1/8 GAS
| Schroefdraadmaat | 1/8 GAS |
| Sleutelwijdte | 24 |
| Druk (bar) | 0,4 |