Volvo Magneetkoppeling airco
VOLVO, NISSAN, MAZDA, JEEP
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 16 |
| Hoogte [mm] | 32,5 |
| Voor fabrikant | VOLVO, NISSAN, MAZDA, JEEP, DODGE, ZEXEL |
| Buitendiameter [mm] | 112,2 |
| Compressor ID | DCS-17, DKS-17, DKS-15 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RENAULT, DACIA, ZEXEL, DKV-11
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 10 |
| Hoogte [mm] | 22,8 |
| Voor fabrikant | RENAULT, DACIA, ZEXEL |
| Buitendiameter [mm] | 111,5 |
| Compressor ID | DKV-11, DCS-17 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VOLVO, FORD, ZEXEL, DKS-15
| Hoogte gereedschapshouder [mm] | 37 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Voor fabrikant | VOLVO, FORD, ZEXEL |
| Buitendiameter [mm] | 112 |
| Compressor ID | DKS-15 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
118/109, MITSUBISHI, MITUBISHI, SUZUKI
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 24, 62, 40 |
| Diameter 1/2 [mm] | 118/109 |
| Voor fabrikant | MITSUBISHI, MITUBISHI |
| Stekkeruitvoering-ID | SUZUKI, MITUBISHI, KIA |
| Type | V5 |
| Compressor ID | MSC90 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 24 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/119, VOLVO, MAZDA, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | VOLVO, MAZDA, FORD, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V6 |
| Compressor ID | SD6V12, SD7V16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -56%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/119, NEW HOLLAND, CASE I.H., SANDEN
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | NEW HOLLAND, CASE I.H., SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | UNIVERSAL |
| Type | V8 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
132/133, VOLVO, SCANIA, SANDEN
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 24, 62, 40 |
| Diameter 1/2 [mm] | 132/133 |
| Voor fabrikant | VOLVO, SCANIA, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | UNIVERSAL |
| Type | 2A |
| Compressor ID | SD510, SD7H15, SD5H14 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 24 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
114/110, VOLVO, SANDEN, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 114/110 |
| Voor fabrikant | VOLVO, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD, VOLVO |
| Type | V3 |
| Compressor ID | PXC |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
132/133, DAF, SANDEN, UNIVERSAL
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 132/133 |
| Voor fabrikant | DAF, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | UNIVERSAL |
| Type | 1A |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/129, VOLVO, SANDEN, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/129 |
| Voor fabrikant | VOLVO, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD, VOLVO |
| Type | 2X V5 |
| Compressor ID | PXC |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -67%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
113/109, VOLVO, PSA, PEUGEOT
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 113/109 |
| Voor fabrikant | VOLVO, PSA, PEUGEOT, FORD, CITROEN, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V6 |
| Compressor ID | SD7V16, SD7C16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/119, FORD, SANDEN
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 52, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | FORD, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V6 |
| Compressor ID | SD7C16, SD7V16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
120/121, SCANIA, SANDEN, UNIVERSAL
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 120/121 |
| Voor fabrikant | SCANIA, SANDEN |
| Stekkeruitvoering-ID | UNIVERSAL |
| Type | V10 |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -68%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
117/108, VOLVO, LAND ROVER, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 117/108 |
| Voor fabrikant | VOLVO, LAND ROVER, FORD, VISTEON |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V6 |
| Compressor ID | VS-16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
125/118, VOLVO, MAZDA, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 125/118 |
| Voor fabrikant | VOLVO, MAZDA, FORD, VISTEON |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD |
| Type | V6 |
| Compressor ID | VS-16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
123/119, VOLVO, ZEXEL, MITSUBISHI
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 123/119 |
| Voor fabrikant | VOLVO, ZEXEL |
| Stekkeruitvoering-ID | MITSUBISHI |
| Type | V6 |
| Compressor ID | DCS-17, DKS-17, DKS-15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
114/110, VOLVO, ZEXEL, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 114/110 |
| Voor fabrikant | VOLVO, ZEXEL |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD, VOLVO |
| Type | V5 |
| Compressor ID | KC, DCS-17 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
134/130, VOLVO, ZEXEL, VW
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 22, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 134/130 |
| Voor fabrikant | VOLVO, ZEXEL |
| Stekkeruitvoering-ID | VW, VOLKSWAGEN, VAG, SKODA, SEAT, AUDI |
| Type | V6 |
| Compressor ID | DCS-17, KC |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 22 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
114/109, VOLVO, ZEXEL, FORD
| Voor wiellagerdiameter [mm] | 20, 55, 35 |
| Diameter 1/2 [mm] | 114/109 |
| Voor fabrikant | VOLVO, ZEXEL |
| Stekkeruitvoering-ID | FORD, VOLVO |
| Type | V3 |
| Compressor ID | DCS-17 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VS16/18, Visteon, VS18, VS16
| Ribbenaantal | 5 |
| Voor fabrikant | VS16/18, Visteon |
| Riemschijf-Ø [mm] | 117 |
| Compressor ID | VS18, VS16 |
| Aantal groeven | 5 |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Typ PXC16, sred. kola pas.110mm, Sanden, PXC16
| Werkspanning (V) | 12 |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | Typ PXC16, sred. kola pas.110mm, Sanden |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC16 |
| Aantal groeven | 3 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLKSWAGEN, VAUXHALL, VAG
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
SANDEN, PXV, PXC
| Voor fabrikant | SANDEN |
| Buitendiameter [mm] | 105 |
| Compressor ID | PXV, PXC |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW, VOLVO CONSTRUCTION, VOLVO TRUCK, VOLKSWAGEN
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
LAND ROVER, VOLVO, FORD, VISTEON
| Voor fabrikant | LAND ROVER, VOLVO, FORD, VISTEON |
| Buitendiameter [mm] | 116 |
| Compressor ID | VS-16 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FORD, SANDEN, PXC, PXV
| Voor fabrikant | FORD, SANDEN |
| Compressor ID | PXC, PXV |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
FORD, SANDEN, SD7C16, SD7V16
| Voor fabrikant | FORD, SANDEN |
| Compressor ID | SD7C16, SD7V16 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, SD7V16, SD7C16
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 109 |
| Compressor ID | SD7V16, SD7C16 |
| Aantal groeven | 6 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN
| Voor fabrikant | MERCEDES TRUCK, MAN, SCANIA, SANDEN |
| Compressor ID | SD7H15 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE SANDEN, PXC
| Voor fabrikant | GENUINE SANDEN |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | PXC |
| Aantal groeven | 3 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL, KC, DCS17
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 110 |
| Compressor ID | KC, DCS17 |
| Aantal groeven | 5 |
| Hoog koppelingsdruklager [mm] | 20 |
- -65%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
GENUINE ZEXEL
| Spanning (Volt) | 12 |
| Voor fabrikant | GENUINE ZEXEL |
| Riemschijf-Ø [mm] | 118 |
| Aantal groeven | 6 |
- -31%