Volkswagen Touareg Luchtmassameter
38.797A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 38.797A2 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -37%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal, 1J0 145 769 F
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | 1J0 145 769 F |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Staal, 1K0 145 769 A
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | 1K0 145 769 A |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor, 059 906 461 K
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Voor OE nummer | 059 906 461 K |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor, 059 906 461 Q
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Voor OE nummer | 059 906 461 Q |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hete draad luchtmassa sensor, 059 906 461 N
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Voor OE nummer | 059 906 461 N |
- -30%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hete lucht film massa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete lucht film massa sensor |
| Behuizing | Met behuizing |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Chroom/zwart, Zonder behuizing
| Kleur | Chroom/zwart |
| Behuizing | Zonder behuizing |
-, Electrisch, 059 906 461 K, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 395 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059 906 461 K |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -47%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
Op voorraad
Vandaag voor 10:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -23%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -27%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -8%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
5Q0906207B, Zonder aansluitstuk, Ovaal
| Voor OE nummer | 5Q0906207B |
| Aantal contacten | 3 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder aansluitstuk |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing
| Uitgangsdiameter [mm] | 80 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 80 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Optioneel | |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
| Uitgangsdiameter [mm] | 70 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 70 |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.