Skoda Superb Luchtmassameter
-, Electrisch, 06A 906 461 B, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 317 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 06A 906 461 B |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
Hete draad luchtmassa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Weerstandstype | Hete draad luchtmassa sensor |
| Behuizing | Met behuizing |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Staal, 1J0 145 769
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | 1J0 145 769 |
- -15%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Laadluchtslang
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Inbouwplaats | Laadluchtslang |
| Veerklemdiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Laadluchtslang
| Diameter [mm] | 65,4 |
| Inbouwplaats | Laadluchtslang |
| Veerklemdiameter [mm] | 64 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
- -23%
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -59%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Geclipst, Zonder pijp
| Monteerwijze | Geclipst |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Zonder pijp |
| Aantal contacten | 3 |
| OEM-nummer controleren | |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -17%
Electrisch
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
- -16%
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 80 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 80 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 5 |
- -20%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Pijp aansluiting
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 80 |
| Monteerwijze | Pijp aansluiting |
| Aantal contacten | 4 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Geschroefd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Diameter zuigbuis aansluiting [mm] | 70 |
| Monteerwijze | Geschroefd |
| Aantal contacten | 5 |
- -18%
38.601A2, GENUINE
| Alternatief artikel | 38.601A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
38.624A2, OE EQUIVALENT
| Alternatief artikel | 38.624A2 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
38.900A2, 03L906461A, GENUINE
| Alternatief artikel | 38.900A2 |
| Voor OE nummer | 03L906461A |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
38.957A2, A0000943448, GENUINE
| Alternatief artikel | 38.957A2 |
| Voor OE nummer | A0000943448 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
1K0 906 207A, GENUINE, D-vorm
| Aantal gaten voor montage | 2 |
| Voor OE nummer | 1K0 906 207A |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Op voorraad
Vandaag voor 13:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Met behuizing
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Zonder behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -24%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -40%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.