Audi RS4 Luchtmassameter
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -53%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -51%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -38%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 4 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Male, Luchtfilter
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
| Type stekker | Male |
| Aanbevolen essentiële reparaties | Luchtfilter |
- -22%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Laadluchtslang
| Gewicht [kg] | 0,006 |
| Inbouwplaats | Laadluchtslang |
| Veerklemdiameter [mm] | 50 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Laadluchtslang
| Gewicht [kg] | 0,007 |
| Veerklemdiameter [mm] | 63 |
| Inbouwplaats | Laadluchtslang |
| Diameter [mm] | 65,3 |
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, morgen bij u geleverd.
Staal, 1J0 145 769 F
| Materiaal | Staal |
| Voor OE nummer | 1J0 145 769 F |
- -44%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -9%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -42%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -36%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
- -10%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Buitendiameter [mm] | 75 |
| Behuizing | Met behuizing |
- -32%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Hete lucht film massa sensor, Met behuizing
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Weerstandstype | Hete lucht film massa sensor |
| Behuizing | Met behuizing |
- -31%
Op voorraad
Vandaag voor 18:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Electrisch, 06A 906 461 B, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 317 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 06A 906 461 B |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | DENSO |
-, Electrisch, 059 906 461 M, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 539 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059 906 461 M |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
-, Electrisch, 059 906 461 K, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 395 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 059 906 461 K |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
-, Electrisch, 06C 133 471 A, DENSO
| Alternatief artikel | |
| Brutogewicht [g] | 342 |
| Werkwijze | Electrisch |
| Voor OE nummer | 06C 133 471 A |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | DENSO |
Op voorraad
Vandaag voor 16:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing
| Behuizing | Met behuizing |
| Aantal contacten | 5 |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 16:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -23%
Zonder behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -12%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Zonder behuizing, Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Behuizing | Zonder behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -7%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 84 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 86 |
| Lengte [mm] | 100 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -18%
Op voorraad
Vandaag voor 17:45 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 75 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 84 |
| Lengte [mm] | 105 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 77,5 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 92 |
| Lengte [mm] | 137,5 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -13%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Met behuizing, Met ingebouwde luchttemperatuursensor
| Uitgangsdiameter [mm] | 80 |
| Uitlaatdiameter [mm] | 80 |
| Lengte [mm] | 130 |
| Behuizing | Met behuizing |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Met ingebouwde luchttemperatuursensor |
- -11%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
- -3%
Electrisch, Zonder behuizing
| Werkwijze | Electrisch |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Behuizing | Zonder behuizing |
- -21%
- -23%
- -17%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.