Volkswagen Luchtfilter
- 1500/1600
- 166
- 181
- 411/412
- Amarok
-
Toon minder Toon meer
- Ariant
- Arteon
- Arteon Shooting Brake
- Atlas
- Beetle
- Bora
- Caddy
- Caddy California Camper
- Caddy Mpv
- Corrado
- Crafter
- Derby
- Eos
- Fox
- Golf
- Golf Alltrack
- Golfariant
- Iltis
- Jetta
- K70
- Kafer
- Karmann
- LT
- Lupo
- Multivan
- New Beetle
- Passat
- Passat B1
- Phaeton
- Polo
- Polo Playa
- Routan
- Santana
- Scirocco
- Sharan
- T-Cross
- T-Roc
- Taigo
- Taro
- Tiguan
- Tiguan Allspace
- Touareg
- Touran
- Transporter
- Up
- Vento
- XL1
Filter insert
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620 |
Filter insert, 5Q0129620D
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620D |
Filter insert, 04C129620C
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 285 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620C |
Filter insert, 6R0129620A
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6R0129620A |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
Filter insert, 2E0129620B
| Lengte [mm] | 355 |
| Breedte [mm] | 265 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 2E0129620B |
Filter insert, 03C129620B
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03C129620B |
Filter insert, 036129620H
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620H |
Filter insert, 03D129620
| Lengte [mm] | 361 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03D129620 |
Filter insert, 06F133843A
| Lengte [mm] | 409 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 06F133843A |
Filter insert, 7H0129620
| Lengte [mm] | 312 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 7H0129620 |
Filter insert, 2N0129620
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 2N0129620 |
Filter insert, 04C129620E
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 311 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620E |
Filter insert, 04C129620A
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620A |
Filter insert, 6C0129620D
| Lengte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6C0129620D |
Filter insert, 5Q0129620E
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
Filter insert, 04E129620A
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
Filter insert, 3Q0129620
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 3Q0129620 |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
| Lengte 1 [mm] | 370 |
| Breedte 1 [mm] | 213 |
Filter insert, 3Q0129620A
| Lengte [mm] | 373 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 3Q0129620A |
Filter insert
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -27%
Filter insert
| Hoogte [mm] | 67 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 292 |
| Breedte 1 [mm] | 246 |
- -36%
Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,30 |
| Nettogewicht [g] | 350 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 26,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 26,0 |
| Diameter 3 [mm] | 200,0 |
| Diameter 4 [mm] | 229,5 |
| Hoogte [mm] | 61,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 259,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 200 |
- -43%
Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,30 |
| Nettogewicht [g] | 260 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Lengte [mm] | 404,6 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37,3 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,00 |
| Nettogewicht [g] | 256 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 275,0 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 275,0 |
| Breedte 1 [mm] | 184,0 |
- -42%
Filter insert
| Nettogewicht [g] | 588 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 25,00 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 13,00 |
| Verpakkingslengte [cm] | 13,0 |
| Diameter 4 [mm] | 77,0 |
| Hoogte [mm] | 244,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 127,0 |
| Binnendiameter1 [mm] | 64 |
- -44%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,80 |
| Nettogewicht [g] | 255 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 224,8 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 61,9 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,80 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 23,50 |
| Nettogewicht [g] | 227 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 224,8 |
| Breedte [mm] | 187 |
| Hoogte [mm] | 61,9 |
| Filter type | Filter insert |
- -43%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 418,5 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 278,0 |
- -43%
Rubbermetaallager, M 6 x 1
| Hoogte 2 [mm] | 10 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte 1 [mm] | 40 |
| Schroefdraadmaat | M 6 x 1 |
| Diameter [mm] | 20 |
- -58%
M 6, Rubbermetaallager
| Spoed [mm] | 1 |
| Schroefdraadmaat | M 6 |
| Ophangwijze | Rubbermetaallager |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Buitendiameter [mm] | 30 |
- -62%
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 325 |
| Breedte [mm] | 146 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
- -1%
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 427 |
| Breedte [mm] | 127 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
- -59%