×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Polo Luchtfilter
Luchtfilter Herth+Buss Jakoparts J1320858
Filter insert
J1320858
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 54 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,03
€ 9,46
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Herth+Buss Jakoparts J1320859
Filter insert
J1320859
| Hoogte [mm] | 170 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 73,5 |
| Buitendiameter [mm] | 153 |
€ 42,87
€ 15,00
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Herth+Buss Jakoparts J1320896
Filter insert
J1320896
| Lengte [mm] | 378 |
| Breedte [mm] | 191,5 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 34,88
€ 12,21
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16088
Filter insert, 6Q0129620B
16088
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 216 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6Q0129620B |
€ 18,33
€ 18,33
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16108
Filter insert
16108
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03E129620 |
€ 13,92
€ 13,92
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16192
Filter insert
16192
| Lengte [mm] | 140 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 030198620 |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16235
Filter insert, 6Y0129620
16235
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6Y0129620 |
| Breedte 1 [mm] | 127 |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16335
Filter insert
16335
| Breedte [mm] | 274 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 056129620 |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
€ 16,09
€ 16,09
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16437
Filter insert, 036129620F
16437
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620F |
€ 18,97
€ 18,97
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16628
Filter insert, 1J0129620
16628
| Lengte [mm] | 359 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1J0129620 |
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18237
Filter insert
18237
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036198620 |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18454
Filter insert
18454
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620 |
€ 26,56
€ 26,56
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18456
Filter insert, 5Q0129620D
18456
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620D |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18475
Filter insert, 04C129620C
18475
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 285 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620C |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18479
Filter insert, 6R0129620A
18479
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6R0129620A |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
€ 24,35
€ 24,35
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18527
Filter insert, 036129620H
18527
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620H |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18545
Filter insert, 03D129620
18545
| Lengte [mm] | 361 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03D129620 |
€ 20,23
€ 20,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18683
Filter insert, 04C129620E
18683
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 311 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620E |
€ 23,39
€ 23,39
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18688
Filter insert, 04C129620A
18688
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620A |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18704
Filter insert, 6C0129620D
18704
| Lengte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6C0129620D |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18705
Filter insert, 5Q0129620E
18705
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18712
Filter insert, 04E129620A
18712
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 417
Schuim/hardschuim, Filter insert
LX 417
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,00 |
| Nettogewicht [g] | 256 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 275,0 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 275,0 |
| Breedte 1 [mm] | 184,0 |
€ 25,37
€ 14,71
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 954
Schuim/hardschuim, Filter insert
LX 954
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 418,5 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 278,0 |
€ 33,78
€ 19,25
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0437
Filter insert
V10-0437
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 191,0 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
€ 23,90
€ 11,23
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0602
Filter insert
V10-0602
| Lengte [mm] | 212,5 |
| Breedte [mm] | 212,5 |
| Hoogte [mm] | 57,7 |
| Filter type | Filter insert |
€ 14,48
€ 6,38
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0604
Filter insert
V10-0604
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Binnendiameter1 [mm] | 221 |
€ 16,87
€ 7,25
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0605
Filter insert
V10-0605
| Lengte [mm] | 419 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
€ 18,84
€ 10,18
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0607
Filter insert
V10-0607
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
| Binnendiameter1 [mm] | 175 |
€ 9,90
€ 7,82
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0613
Filter insert
V10-0613
| Lengte [mm] | 275 |
| Breedte [mm] | 184,5 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
€ 15,19
€ 8,95
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0615
Filter insert
V10-0615
| Hoogte [mm] | 263 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 69,5 |
| Buitendiameter [mm] | 118,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 69,5 |
€ 10,20
€ 8,06
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0620
Filter insert
V10-0620
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 155,0 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 10,43
€ 8,24
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken