Volkswagen Polo Luchtfilter
Filter insert, 6R0129620A
| Breedte [mm] | 149 |
| Hoogte [mm] | 169 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6R0129620A |
| Binnendiameter [mm] | 75 |
Filter insert, 036129620H
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620H |
Filter insert, 03D129620
| Lengte [mm] | 361 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03D129620 |
Filter insert, 04C129620E
| Lengte [mm] | 282 |
| Breedte [mm] | 311 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620E |
Filter insert, 04C129620A
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620A |
Filter insert, 6C0129620D
| Lengte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6C0129620D |
Filter insert, 5Q0129620E
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
Filter insert, 04E129620A
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
Filter insert
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
- -27%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,00 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 28,00 |
| Nettogewicht [g] | 256 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 275,0 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 57 |
| Lengte 1 [mm] | 275,0 |
| Breedte 1 [mm] | 184,0 |
- -42%
Schuim/hardschuim, Filter insert
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 418,5 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 278,0 |
- -43%
Long life filter, Vierkant
| Lengte [mm] | 203 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 25 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Vierkant |
- -65%
E, Long life filter, Kegelvormig
| Lengte 2 [mm] | 118 |
| Felsvorm | E |
| Aantal koppelringen | 1 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Kegelvormig |
| Hoogte [mm] | 178 |
| Lengte 1 [mm] | 139 |
| Flensgat diameter [mm] | 100 |
- -59%
E, Long life filter, Kegelvormig
| Lengte 2 [mm] | 89 |
| Felsvorm | E |
| Aantal koppelringen | 1 |
| Filter type | Long life filter |
| Vorm | Kegelvormig |
| Hoogte [mm] | 210 |
| Lengte 1 [mm] | 118 |
| Flensgat diameter [mm] | 70 |
- -59%
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 176 |
| Buitendiameter [mm] | 234 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Hoogte [mm] | 264 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 117 |
| Binnendiameter1 [mm] | 70 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 70 |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 361 |
| Breedte [mm] | 247 |
| Hoogte [mm] | 36 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert, IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 63 |
| Filter type | Filter insert |
| EU-verordening algemene productveiligheid (GPSR) | IEC 60417-6183 mechanische vakkennis vereist |
Filter insert
| Hoogte [mm] | 264,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter 1 [mm] | 118,5 |
| Binnendiameter1 [mm] | 68,5 |
- -56%
Filter insert
| Breedte [mm] | 248,0 |
| Hoogte [mm] | 33,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 370,0 |
| Lengte 2 [mm] | 270,0 |
- -47%
Filter insert
| Lengte [mm] | 287 |
| Breedte [mm] | 189 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -52%
Filter insert
| Lengte [mm] | 218 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 56 |
| Filter type | Filter insert |
- -59%
Filter insert
| Lengte [mm] | 372,5 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
- -58%