×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Volkswagen Golf Luchtfilter
Luchtfilter Meat Doria 18456
Filter insert, 5Q0129620D
18456
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620D |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18495
Filter insert, 03C129620B
18495
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03C129620B |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18527
Filter insert, 036129620H
18527
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620H |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18563
Filter insert, 06F133843A
18563
| Lengte [mm] | 409 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 06F133843A |
€ 17,07
€ 17,07
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18688
Filter insert, 04C129620A
18688
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620A |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18705
Filter insert, 5Q0129620E
18705
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18712
Filter insert, 04E129620A
18712
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 1262
Filter insert
LX 1262
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,30 |
| Nettogewicht [g] | 260 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Lengte [mm] | 404,6 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37,3 |
| Filter type | Filter insert |
€ 43,21
€ 24,62
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 954
Schuim/hardschuim, Filter insert
LX 954
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 418,5 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 278,0 |
€ 33,78
€ 19,25
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0437
Filter insert
V10-0437
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 191,0 |
| Hoogte [mm] | 44 |
| Filter type | Filter insert |
€ 23,90
€ 11,23
- -53%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0438
Filter insert
V10-0438
| Dikte [mm] | 35 |
| Lengte [mm] | 407 |
| Breedte [mm] | 172,0 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 140 |
€ 25,76
€ 13,65
- -47%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0600
Filter insert
V10-0600
| Lengte [mm] | 308 |
| Breedte [mm] | 184,0 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
€ 30,38
€ 20,35
- -33%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0601
Filter insert
V10-0601
| Lengte [mm] | 267,5 |
| Breedte [mm] | 228,0 |
| Hoogte [mm] | 55,5 |
| Filter type | Filter insert |
€ 16,79
€ 9,08
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0604
Filter insert
V10-0604
| Hoogte [mm] | 61,5 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 221 |
| Buitendiameter [mm] | 278 |
| Binnendiameter1 [mm] | 221 |
€ 16,87
€ 7,25
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0605
Filter insert
V10-0605
| Lengte [mm] | 419 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
€ 18,84
€ 10,18
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0607
Filter insert
V10-0607
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 175 |
| Buitendiameter [mm] | 245 |
| Binnendiameter1 [mm] | 175 |
€ 9,90
€ 7,82
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0608
Filter insert
V10-0608
| Lengte [mm] | 334 |
| Breedte [mm] | 133,0 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
€ 14,41
€ 6,20
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0612
Filter insert
V10-0612
| Lengte [mm] | 364 |
| Breedte [mm] | 184,5 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
€ 18,36
€ 10,09
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0617
Filter insert
V10-0617
| Lengte [mm] | 200 |
| Breedte [mm] | 93,5 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
€ 6,85
€ 4,66
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0618
Filter insert, Voor koude klimaatzones
V10-0618
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 150 |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
| Binnendiameter1 [mm] | 68 |
€ 29,15
€ 12,83
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0619
Filter insert
V10-0619
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Binnendiameter1 [mm] | 68 |
€ 53,24
€ 36,20
- -32%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0620
Filter insert
V10-0620
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 155,0 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 10,43
€ 8,24
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0621
Filter insert
V10-0621
| Lengte [mm] | 344,5 |
| Breedte [mm] | 135,5 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
€ 22,12
€ 9,29
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0622
Filter insert, Voor koude klimaatzones
V10-0622
| Lengte [mm] | 344,5 |
| Breedte [mm] | 135,5 |
| Hoogte [mm] | 78 |
| Filter type | Filter insert |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
€ 28,04
€ 15,14
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0624
Filter insert, Voor koude klimaatzones
V10-0624
| Lengte [mm] | 364 |
| Breedte [mm] | 184,5 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Klimaatzones | Voor koude klimaatzones |
€ 11,35
€ 7,83
- -31%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-0651
Filter insert
V10-0651
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 155,0 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 29,52
€ 13,29
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-1603
Filter insert
V10-1603
| Dikte [mm] | 42 |
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188,0 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 20,92
€ 8,78
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-1604
Filter insert
V10-1604
| Dikte [mm] | 41 |
| Lengte [mm] | 273 |
| Breedte [mm] | 134,0 |
| Hoogte [mm] | 41,7 |
| Filter type | Filter insert |
€ 15,22
€ 8,22
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-1620
Filter insert
V10-1620
| Dikte [mm] | 50 |
| Lengte [mm] | 346 |
| Breedte [mm] | 223,0 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
€ 15,52
€ 12,11
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-1655
Filter insert
V10-1655
| Dikte [mm] | 38 |
| Lengte [mm] | 430 |
| Breedte [mm] | 130,0 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
€ 17,53
€ 12,45
- -29%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-1656
Filter insert
V10-1656
| Lengte [mm] | 417 |
| Breedte [mm] | 187,5 |
| Hoogte [mm] | 31,5 |
| Filter type | Filter insert |
€ 13,93
€ 13,93
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-2671
Filter insert
V10-2671
| Lengte [mm] | 405 |
| Breedte [mm] | 173,0 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Filter insert |
| Breedte 1 [mm] | 142 |
€ 25,87
€ 14,48
- -44%
Tijdelijk uitverkocht