×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Luchtfilter
Luchtfilter Meat Doria 18704
Filter insert, 6C0129620D
18704
| Lengte [mm] | 350 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 47 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6C0129620D |
€ 22,13
€ 22,13
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18705
Filter insert, 5Q0129620E
18705
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18712
Filter insert, 04E129620A
18712
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18718
Filter insert, 3Q0129620
18718
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 3Q0129620 |
| Hoogte 1 [mm] | 60 |
| Lengte 1 [mm] | 370 |
| Breedte 1 [mm] | 213 |
€ 23,39
€ 23,39
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18722
Filter insert, 6C0129620A
18722
| Lengte [mm] | 284 |
| Breedte [mm] | 233 |
| Hoogte [mm] | 67 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 6C0129620A |
€ 28,76
€ 28,76
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18723
Filter insert, 3Q0129620A
18723
| Lengte [mm] | 373 |
| Breedte [mm] | 214 |
| Hoogte [mm] | 69 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 3Q0129620A |
€ 23,79
€ 23,79
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-5367
Filter insert
V10-5367
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 276 |
| Breedte 1 [mm] | 170 |
€ 25,20
€ 14,62
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-5675
Filter insert
V10-5675
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
€ 30,46
€ 22,23
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 0212 A
Filter insert
S 0212 A
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
€ 43,05
€ 18,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 0602 A
Filter insert
S 0602 A
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,88
€ 11,43
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 1612 A
Filter insert
S 1612 A
| Lengte [mm] | 363 |
| Breedte [mm] | 186 |
| Hoogte [mm] | 55 |
| Filter type | Filter insert |
€ 52,50
€ 21,01
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 2012 A
Filter insert
S 2012 A
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,33
€ 11,48
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 2512 A
Filter insert
S 2512 A
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
€ 79,51
€ 31,01
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3019 A
Filter insert
S 3019 A
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 184 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,00
€ 11,34
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3077 A
Filter insert
S 3077 A
| Lengte [mm] | 364 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
€ 29,69
€ 12,48
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3100 A
Filter insert
S 3100 A
| Lengte [mm] | 261 |
| Breedte [mm] | 288 |
| Hoogte [mm] | 58 |
| Filter type | Filter insert |
€ 50,72
€ 21,31
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3113 A
Filter insert
S 3113 A
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
€ 41,87
€ 16,32
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3184 A
Filter insert
S 3184 A
| Lengte [mm] | 417 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 32 |
| Filter type | Filter insert |
€ 37,59
€ 16,17
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3192 A
Filter insert
S 3192 A
| Lengte [mm] | 253 |
| Breedte [mm] | 213 |
| Hoogte [mm] | 57 |
| Filter type | Filter insert |
€ 31,61
€ 12,96
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3209 A
Filter insert
S 3209 A
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 50,77
€ 20,81
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3303 A
Filter insert
S 3303 A
| Lengte [mm] | 346 |
| Breedte [mm] | 223 |
| Hoogte [mm] | 50 |
| Filter type | Filter insert |
€ 55,10
€ 23,15
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3315 A
Filter insert
S 3315 A
| Lengte [mm] | 405 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 38 |
| Filter type | Filter insert |
€ 46,13
€ 18,91
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3342 A
Filter insert
S 3342 A
| Lengte [mm] | 372 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
€ 44,19
€ 17,68
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3369 A
Filter insert
S 3369 A
| Lengte [mm] | 213 |
| Breedte [mm] | 218 |
| Hoogte [mm] | 79 |
| Filter type | Filter insert |
€ 43,38
€ 16,92
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3381 A
Filter insert
S 3381 A
| Hoogte [mm] | 61 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 274 |
| Binnendiameter1 [mm] | 224 |
| Binnendiameter 2 [mm] | 224 |
€ 23,98
€ 10,79
- -55%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3509 A
Filter insert
S 3509 A
| Lengte [mm] | 283 |
| Breedte [mm] | 232 |
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
€ 46,23
€ 18,96
- -59%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3532 A
Filter insert
S 3532 A
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
€ 58,18
€ 23,27
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3549 A
Filter insert
S 3549 A
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 24 |
| Filter type | Filter insert |
€ 58,44
€ 23,38
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3587 A
Filter insert
S 3587 A
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 80 |
| Filter type | Filter insert |
€ 57,26
€ 22,91
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3589 A
Filter insert
S 3589 A
| Lengte [mm] | 298 |
| Breedte [mm] | 282 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
€ 47,37
€ 18,48
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3662 A
Filter insert
S 3662 A
| Lengte [mm] | 374 |
| Breedte [mm] | 212 |
| Hoogte [mm] | 65 |
| Filter type | Filter insert |
€ 55,85
€ 23,46
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 3692 A
Filter insert
S 3692 A
| Lengte [mm] | 349 |
| Breedte [mm] | 206 |
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
€ 50,40
€ 20,67
- -59%
Tijdelijk uitverkocht