×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Skoda Octavia Luchtfilter
Luchtfilter Alco Filter MD-8990
Filter insert
MD-8990
| Lengte [mm] | 277,0 |
| Breedte [mm] | 173,0 |
| Hoogte [mm] | 48,0 |
| Filter type | Filter insert |
€ 28,59
€ 12,58
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Alco Filter MD-9422
Filter insert
MD-9422
| Lengte [mm] | 365,0 |
| Breedte [mm] | 186,0 |
| Hoogte [mm] | 48,0 |
| Filter type | Filter insert |
€ 22,06
€ 9,27
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-8663
Filter insert
V10-8663
| Lengte [mm] | 272 |
| Breedte [mm] | 218,0 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
€ 21,08
€ 12,44
- -41%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Hengst Filter E1163L
Filter insert
E1163L
| Lengte [mm] | 206 |
| Breedte [mm] | 192 |
| Hoogte [mm] | 35 |
| Filter type | Filter insert |
€ 92,92
€ 37,17
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Hengst Filter E322L01
Filter insert
E322L01
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 38,51
€ 17,71
- -54%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Hengst Filter E482L01
Filter insert
E482L01
| Hoogte [mm] | 220 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 80 |
| Buitendiameter [mm] | 144 |
€ 60,02
€ 22,20
- -63%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Hengst Filter E89L01
Filter insert
E89L01
| Hoogte [mm] | 62 |
| Filter type | Filter insert |
| Binnendiameter [mm] | 219 |
| Buitendiameter [mm] | 279 |
| Binnendiameter1 [mm] | 219 |
€ 32,10
€ 17,34
- -46%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 1262
Filter insert
LX 1262
| Verpakkingshoogte [cm] | 40,80 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,30 |
| Nettogewicht [g] | 260 |
| Verpakkingslengte [cm] | 18,2 |
| Lengte [mm] | 404,6 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37,3 |
| Filter type | Filter insert |
€ 43,21
€ 24,62
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 1643
Filter insert
LX 1643
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 30,40 |
| Nettogewicht [g] | 228 |
| Verpakkingslengte [cm] | 15,8 |
| Lengte [mm] | 296,0 |
| Breedte [mm] | 155 |
| Hoogte [mm] | 42,3 |
| Filter type | Filter insert |
| Hoogte 1 [mm] | 42 |
| Lengte 1 [mm] | 296,0 |
| Breedte 1 [mm] | 155,0 |
€ 39,52
€ 22,53
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Mahle Original LX 954
Schuim/hardschuim, Filter insert
LX 954
| Verpakkingshoogte [cm] | 42,50 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 4,50 |
| Nettogewicht [g] | 230 |
| Verpakkingslengte [cm] | 19,0 |
| Materiaal pakking | Schuim/hardschuim |
| Lengte [mm] | 418,5 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 37,0 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 278,0 |
€ 33,78
€ 19,25
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter BSG BSG 90-135-003
Filter insert, BSG 90-135-003
BSG 90-135-003
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 34 |
| Filter type | Filter insert |
| Componentennummer | BSG 90-135-003 |
€ 13,00
€ 8,45
- -35%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16335
Filter insert
16335
| Breedte [mm] | 274 |
| Hoogte [mm] | 60 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 056129620 |
| Binnendiameter [mm] | 224 |
€ 16,09
€ 16,09
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16437
Filter insert, 036129620F
16437
| Lengte [mm] | 418 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 33 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620F |
€ 18,97
€ 18,97
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16628
Filter insert, 1J0129620
16628
| Lengte [mm] | 359 |
| Breedte [mm] | 185 |
| Hoogte [mm] | 46 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1J0129620 |
€ 15,17
€ 15,17
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16835
Filter insert, 1K0129620D
16835
| Lengte [mm] | 345 |
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1K0129620D |
€ 20,63
€ 20,63
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 16977
Filter insert, 1F0129620
16977
| Breedte [mm] | 136 |
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 1F0129620 |
| Binnendiameter [mm] | 68 |
€ 24,66
€ 24,66
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18237
Filter insert
18237
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 41 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036198620 |
€ 17,70
€ 17,70
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18454
Filter insert
18454
| Lengte [mm] | 269 |
| Breedte [mm] | 191 |
| Hoogte [mm] | 31 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620 |
€ 26,56
€ 26,56
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18456
Filter insert, 5Q0129620D
18456
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 176 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620D |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18495
Filter insert, 03C129620B
18495
| Lengte [mm] | 300 |
| Breedte [mm] | 156 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 03C129620B |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18527
Filter insert, 036129620H
18527
| Lengte [mm] | 375 |
| Breedte [mm] | 190 |
| Hoogte [mm] | 43 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 036129620H |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18563
Filter insert, 06F133843A
18563
| Lengte [mm] | 409 |
| Breedte [mm] | 173 |
| Hoogte [mm] | 37 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 06F133843A |
€ 17,07
€ 17,07
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18688
Filter insert, 04C129620A
18688
| Lengte [mm] | 270 |
| Breedte [mm] | 217 |
| Hoogte [mm] | 30 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04C129620A |
€ 23,23
€ 23,23
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18705
Filter insert, 5Q0129620E
18705
| Lengte [mm] | 276 |
| Breedte [mm] | 172 |
| Hoogte [mm] | 48 |
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 5Q0129620E |
€ 22,68
€ 22,68
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Meat Doria 18712
Filter insert, 04E129620A
18712
| Filter type | Filter insert |
| Voor OE nummer | 04E129620A |
€ 15,80
€ 15,80
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-5367
Filter insert
V10-5367
| Hoogte [mm] | 49 |
| Filter type | Filter insert |
| Lengte 1 [mm] | 276 |
| Breedte 1 [mm] | 170 |
€ 25,20
€ 14,62
- -42%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Vaico V10-5675
Filter insert
V10-5675
| Lengte [mm] | 292 |
| Breedte [mm] | 177 |
| Hoogte [mm] | 70 |
| Filter type | Filter insert |
€ 30,46
€ 22,23
- -27%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 0212 A
Filter insert
S 0212 A
| Hoogte [mm] | 221 |
| Filter type | Filter insert |
| Buitendiameter [mm] | 136 |
| Binnendiameter1 [mm] | 72 |
€ 43,05
€ 18,51
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
Luchtfilter Sofima S 0602 A
Filter insert
S 0602 A
| Lengte [mm] | 288 |
| Breedte [mm] | 188 |
| Hoogte [mm] | 42 |
| Filter type | Filter insert |
€ 27,88
€ 11,43
- -59%
Tijdelijk uitverkocht