Liqui Moly auto-onderdelen
Peugeot Citroen (PSA, B71 2330, MIL-L 2105 C, API GL5
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, B71 2330 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C, API GL5 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 75W-80 |
- -62%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
MB 236.17, Blik
| Fabrieksadvies voor olie | MB 236.17 |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -54%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW G 052 180, Toyota CVTF FE/TC, TC, Suzuki CVT Green1
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710, Renault RN 0700, GM dexos2, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-H2, BMW Longlife-04 (bis, 9.55535-S2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 505 00/505 01, Porsche A40, MB-Freigabe 229.31, API SN, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
10W, Jerrycan
| Viscositeit klasse SAE | 10W |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
- -57%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A)
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02F, Volvo 97341, TASA (Typ A, Suffix A), Mercon, MB 236.6, III H, Ford ESP-M2C 166-H, Dexron III G, Caterpillar TO-2, Allison C4/TES 389, 14B, 11B, 11A, 09 |
| Vrijgave van de fabrikant | ZF TE-ML 03D, ZF Freigabenummer ZF, Voith H55.6335.XX (G, MB-Freigabe 236.1, MAN 339 Typ L1, DTFR 13C100 (236.1), 339 Typ Z1, 339 Typ V1, 17C, 14A, 04D |
| Bundeltype | Blik |
| Inhoud [liter] | 1 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C 947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, 962-A1
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, 962-A1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - A, MB-Freigabe 229.71, Jaguar, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP, ACEA C5, C6, 229.72, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
ZF TE-ML 02F, VW G 052 162, Volvo 97340/97341, Voith H55.6335.XX (G
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, Ford WSS-M2C 937-A
| Fabrieksadvies voor olie | VW 502 00/505 00, Porsche A40, MB 229.3, Ford WSS-M2C 937-A, BMW Longlife-98 |
| Vrijgave van de fabrikant | API SN, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-40 |
- -58%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Subaru, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 947-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 962-A1, 947-B1 |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Ford WSS-M2C 947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, 962-A1
| Fabrieksadvies voor olie | Ford WSS-M2C 947-B1, Fiat 9.55535-GSX, Chrysler MS-12145, 962-A1 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - A, MB-Freigabe 229.71, Jaguar, ILSAC GF-6A, BMW Longlife-17 FE+, API SP, ACEA C5, C6, 229.72, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Vat |
| Inhoud [liter] | 60 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5
| Vrijgave van de fabrikant | VW 508 00/509 00, Porsche C20, Ford WSS-M2C 956-A1, ACEA C5 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-20 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN, VW 504 00/507 00, Porsche C30
| Fabrieksadvies voor olie | Iveco 18-1811 SC1 LV, API SN |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00/507 00, Porsche C30, MB-Freigabe 229.51, BMW Longlife-04, ACEA C3, 229.52 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 20 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -64%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Mitsubishi, Mazda, JASO DL-1, Ford WSS-M2C 934-B
| Fabrieksadvies voor olie | Mitsubishi, Mazda, JASO DL-1, Ford WSS-M2C 934-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, ACEA C1, Land Rover STJLR.03 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -61%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Peugeot Citroen (PSA, Opel GM-LL-B-025, MS-10850, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-H2, Chrysler MS-10725, 9.55535-Z2, 9.55535-N2, 9.55535-M2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 502 00/505 00, RN 0710, Renault RN 0700, Porsche A40, Peugeot Citroen (PSA, MB-Freigabe 229.5, BMW Longlife-01, API SP, ACEA A3/B4 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-40 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
75W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 02B, Scania STO 1:0
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 02B, Scania STO 1 |
| Vrijgave van de fabrikant | API GL4/GL5/MT-1 |
- -99%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Volvo VCC 95200377, API SL, ACEA A7/B7, Jerrycan
| Vrijgave van de fabrikant | Volvo VCC 95200377, API SL, ACEA A7/B7 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 1 |
| Viscositeit klasse SAE | 0W-30 |
- -60%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Yamaha, Tohatsu, Suzuki Marine, Selva
- -69%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 3 werkdagen bij u geleverd.
Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 505 00/505 01, Opel GM-LL-A-025, HAVAL, GWM, GM dexos2, GM-LL-B-025, Ford WSS-M2C 917-A, Fiat 9.55535-S3 |
| Vrijgave van de fabrikant | Opel OV 040 1547 - G, MB-Freigabe 229.31, BMW Longlife-04, API SP, ACEA C2/C3, 229.52, 229.51, OV 040 1547 - D30 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -64%
- -71%
5W-30, Mitsubishi, Mazda, JASO DL-1
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
| Fabrieksadvies voor olie | Mitsubishi, Mazda, JASO DL-1, Ford WSS-M2C 934-B |
| Vrijgave van de fabrikant | Jaguar, ACEA C1, Land Rover STJLR.03 |
- -65%
- -70%
- -63%
RN 0710*, Renault RN 0700*, Alpine, *Ausnahme: Renault S
| Fabrieksadvies voor olie | RN 0710*, Renault RN 0700*, Alpine, *Ausnahme |
| Vrijgave van de fabrikant | Renault RN 17, MB-Freigabe 226.52, ACEA C3 |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-30 |
- -60%
Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda
| Fabrieksadvies voor olie | Toyota, Nissan, Mitsubishi Dia Queen, Mazda, Kia, Hyundai, Honda, GM dexos1 Gen 3, GM 6094 M, Ford WSS-M2C 930-A, Fiat 9.55535-CR1, Chrysler MS-6395, 960-A1, 945-B1, 945-A |
| Vrijgave van de fabrikant | ILSAC GF-6A, API SP |
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 4 |
| Viscositeit klasse SAE | 5W-20 |
Jerrycan, Wuling, VW 503 01, VW 505 01
| Bundeltype | Jerrycan |
| Inhoud [liter] | 5 |
| Fabrieksadvies voor olie | Wuling, VW 503 01, VW 505 01, VW 505 00, VW 506 00, VW 506 01, VW 500 00, VW 502 00, VW 503 00, VW 501 01, HAVAL, GWM, Fiat 9.55535-S3, Fiat 9.55535-S1, BMWLonglife-01 FE, BMW Longlife-01, ACEA C2 |
| Vrijgave van de fabrikant | VW 504 00, VW 504 00/507 00, VW 507 00, Porsche C30, Opel OV0401547-G30, Opel OV0401547-D30, MB Freigabe 229.31, MB Freigabe 229.51, MB Freigabe 229.52, BMW Longlife-04 |
| ACEA specificaties | C3 |
| API specificaties | SP |
| Viscositeitsindeling volgens SAE | 5W-30 |
- -59%
- -65%
Volvo Cars 128 6083, VW TL-774 C G11, Vauxhall GMEL1301, Toyota MotorCorp TMC
- -68%
10W-40, API SL, ACEA A3/B4
| Viscositeit klasse SAE | 10W-40 |
| Fabrieksadvies voor olie | API SL, ACEA A3/B4 |
- -59%
85W-90, voor versnellingsbak met hypoidtanden, ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen
| Viscositeit klasse SAE | 85W-90 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Voor versnellingsbak met hypoidtanden |
| Fabrieksadvies voor olie | ZF TE-ML 05C/21C, Volvo (Achsen, Sperrdifferential), GM B 040 1010, DAF, 97311 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 D, API GL5 |
- -67%
75W-90, MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5
| Viscositeit klasse SAE | 75W-90 |
| Vrijgave van de fabrikant | MIL-L 2105 C/2105 D, API GL5 |
- -60%