×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Renault 9 Lambda-sonde
Lambdasonde Hella 6PA 358 243-001
Verwarmd
6PA 358 243-001
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 5 |
€ 229,37
€ 77,98
- -66%
Tijdelijk uitverkocht
€ 122,86
€ 122,86
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95686
Sprongsonde, Rond
95686
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 500 |
| Connectorhuisvorm | Rond |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 144,93
€ 144,93
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21579-12B1
Verwarmd, Sprongsonde
ES21579-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 420 |
€ 212,96
€ 212,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21616-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21616-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 400 |
€ 145,20
€ 145,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21711-12B1
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
ES21711-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 497 |
€ 214,17
€ 214,17
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895679
Diagnosesonde, Na katalysator
0895679
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 505 |
€ 142,22
€ 142,22
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Magneti Marelli 466016355303
Verwarmd
466016355303
| Weerstand [Ohm] | 2,1 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 240,92
€ 84,32
- -65%
Tijdelijk uitverkocht
€ 21,95
€ 21,95
Tijdelijk uitverkocht
€ 28,34
€ 28,34
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 97413
Verwarmd, Sprongsonde
97413
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 542 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 82,74
€ 61,23
- -26%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00021
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00021
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 536 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 565 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 109,38
€ 109,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00131
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00131
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,14 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,17 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 77,33
€ 77,33
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00288
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00288
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,13 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,16 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 515 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 545 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 99,11
€ 99,11
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde NTK 92752
Verwarmd, Sprongsonde
92752
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 385 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 116,04
€ 91,67
- -21%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken