Renault 9 Lambda-sonde
Regelsonde, Uitlaatbocht, GENUINE
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Kwaliteit | GENUINE |
90534A2, Diagnosesonde, 22 6A 417 72R, Na katalysator
| Alternatief artikel | 90534A2 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22 6A 417 72R |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Kwaliteit | GENUINE |
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 314 |
- -59%
- -63%
Regelsonde, voor katalysator, Universal 77003
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 450 |
| Technisch informatienummer | Universal 77003 |
- -56%
- -75%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 3 |
- -63%
M18 x 1,5, Verwarmd, 82004-61432
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 82004-61432 |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -38%
Schroefdraad vooraf ingevet, 010 542 41 18, Ovaal, zwart
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 010 542 41 18 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 22 6A 472 92R, voor katalysator
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22 6A 472 92R |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
- -32%
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1.5, Hoekig
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1.5 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Hoekig
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 510 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 514 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde, voor katalysator
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Vingersonde |
| Voor OE nummer | V99760001 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 350 |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Onverwarmd, Regelsonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 5963516 |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal contacten | 1 |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 2269000Q1L, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1L |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Verwarmd, 22693EY00A, Na katalysator, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22693EY00A |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 370 |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 226A0BV81A
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226A0BV81A |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, A0105424118, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | A0105424118 |
| Lengte [mm] | 420 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 226A41772R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A41772R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 0258030336 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |