×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 807 Lambda-sonde
€ 289,01
€ 80,92
- -72%
Tijdelijk uitverkocht
€ 302,73
€ 99,90
- -67%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Blue Print ADP157002C
M18 x 1,5, Verwarmd
ADP157002C
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 630 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 140,67
€ 119,57
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Topran 722 022
Planarsonde
722 022
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 455 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 157,93
€ 56,86
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Topran 722 623
Planarsonde, Regelsonde, voor katalysator
722 623
| Lambdasonde | Planarsonde, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 149,82
€ 53,94
- -64%
Tijdelijk uitverkocht
€ 137,77
€ 122,62
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,82
€ 72,91
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,61
€ 103,78
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Hitachi 2505301
Regelsonde, voor katalysator
2505301
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
€ 193,02
€ 175,64
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Dt Spare Parts 12.27041
Regelsonde, 2 jaar garantie
12.27041
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
€ 168,93
€ 67,57
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 220
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
498 220
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
€ 88,39
€ 88,39
Tijdelijk uitverkocht
€ 100,73
€ 39,29
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde SKF VKRA 310013
Verwarmd, M18x1.5
VKRA 310013
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 565 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 594 |
€ 85,57
€ 47,07
- -45%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V25-76-0055
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
V25-76-0055
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
€ 154,47
€ 120,48
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V30-76-0051
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, 004 542 73 18, voor katalysator
V30-76-0051
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Voor OE nummer | 004 542 73 18 |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 520 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
€ 234,33
€ 182,77
- -22%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505333
Diagnosesonde
2505333
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 82,17
€ 62,45
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505334
Regelsonde
2505334
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 82,17
€ 62,45
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00083
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00083
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,88
€ 72,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00084
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
LBS00084
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 61,06
€ 61,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00127
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Sprongsonde
LBS00127
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 67,64
€ 67,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00384
Met siliconenisolatie, zwart, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00384
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 554 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 685 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 118,57
€ 118,57
Tijdelijk uitverkocht