×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 806 Lambda-sonde
€ 102,66
€ 43,11
- -58%
Tijdelijk uitverkocht
€ 144,61
€ 128,70
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 145,82
€ 72,91
- -50%
Tijdelijk uitverkocht
€ 166,46
€ 148,15
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 91776
Sprongsonde
91776
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1480 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 162,94
€ 145,02
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 92031
Sprongsonde, Verwarmd
92031
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 159,37
€ 141,84
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
€ 116,61
€ 103,78
- -11%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde NTK 95604
Sprongsonde, Verwarmd
95604
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 133,58
€ 108,20
- -19%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 024
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 024
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 112,59
€ 105,84
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 497 065
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
497 065
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 106,94
€ 100,53
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00084
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
LBS00084
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 61,06
€ 61,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00101
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
LBS00101
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00127
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Sprongsonde
LBS00127
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 67,64
€ 67,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00128
Met siliconenisolatie, blauw, Metaal, Sprongsonde
LBS00128
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,12 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1502 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1530 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 76,47
€ 76,47
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00422
Met siliconenisolatie, wit, Vingersonde, Verwarmd
LBS00422
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,83
€ 56,83
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20258-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20258-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 540 |
€ 105,08
€ 89,31
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20293-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20293-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
€ 161,52
€ 71,08
- -56%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20307-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20307-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 1235 |
€ 161,28
€ 90,31
- -44%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken