×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 307 Lambda-sonde
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00083
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00083
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 540 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,88
€ 72,88
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00257
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
LBS00257
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,12 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,15 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1421 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 1330 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 1451 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 76,02
€ 76,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00363
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
LBS00363
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 565 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 464 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 595 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 58,49
€ 58,49
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00525
Met siliconenisolatie, zwart, Verwarmd, M18X1.5mm
LBS00525
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 850 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 745 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 880 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 73,16
€ 73,16
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken