Peugeot 306 Lambda-sonde
- -11%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1480 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
- -11%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1470 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -18%
- -11%
- -11%
Sprongsonde
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 1220 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -11%
Sprongsonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Sprongsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 1460 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -19%
- -11%
- -58%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 155 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 104 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Diagnosesonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 138 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Regelsonde, 2 jaar garantie
| Nettogewicht [g] | 170 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Garantie | 2 jaar garantie |
- -60%
Verwarmd, M18x1.5
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 565 |
| Aantal contacten | 4 |
| Totale lengte [mm] | 594 |
- -45%
- -61%
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
- -24%
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 308 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 338 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, Metaal, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 0 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 0 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 685 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 715 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 645 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 555 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 675 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Regelsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 414 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 415 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 325 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 445 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, wit, Vingersonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 570 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 407 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 304 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 435 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 422 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -6%
497 004, Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 004 |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 1500 |
- -6%