×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Peugeot 1007 Lambda-sonde
Lambda-sonde KW 497 688
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 497 008
497 688
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 1900 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 497 008 |
€ 88,12
€ 88,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 220
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 240
498 220
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 240 |
€ 88,39
€ 88,39
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505333
Diagnosesonde
2505333
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 82,17
€ 62,45
- -24%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00084
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
LBS00084
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 395 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 305 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 425 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 61,06
€ 61,06
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00085
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Regelsonde
LBS00085
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 555 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 585 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 121,48
€ 121,48
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00087
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Regelsonde
LBS00087
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Lengte [mm] | 410 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 315 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 440 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 56,76
€ 56,76
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00127
Met siliconenisolatie, groen, Metaal, Sprongsonde
LBS00127
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Groen |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 392 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 67,64
€ 67,64
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00223
Met siliconenisolatie, blauw, Metaal, Planarsonde
LBS00223
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Blauw |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 541 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 571 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,53
€ 72,53
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00225
Met siliconenisolatie, wit, Metaal, Planarsonde
LBS00225
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Wit |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 580 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,96
€ 72,96
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Delphi Diesel ES20258-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES20258-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 540 |
€ 105,08
€ 89,31
- -15%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Delphi Diesel ES21631-12B1
Verwarmd, Planarsonde
ES21631-12B1
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 570 |
€ 88,86
€ 50,65
- -43%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505329
Diagnosesonde, Regelsonde
2505329
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 570 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Hitachi 2505335
Regelsonde
2505335
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 420 |
€ 77,84
€ 62,27
- -20%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken