Opel Lambda-sonde
- Adam
- Agila
- Ampera
- Antara
- Ascona
-
Toon minder Toon meer
- Astra
- Astra G Classic
- Astra H Family
- Astra L
- Astra L Sports Tourer
- Calibra
- Campo
- Cascada
- Combo
- Combo E Tour / Life
- Corsa
- Corsa B
- Corsa F
- Crossland X / Crossland
- Frontera
- GT
- Grandland / Grandland X
- Insignia
- Insignia A Country Tourer
- Insignia B Country Tourer
- Insignia B Grand Sport
- Insignia B Sports Tourer
- Kadett
- Karl
- Meriva
- Mokka
- Monterey
- Monza
- Movano
- Omega
- Rekord
- Senator
- Signum
- Sintra
- Speedster
- Tigra
- Vectra
- Vivaro
- Zafira
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1,5, D-vorm
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Totale lengte [mm] | 360 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, M18 x 1.5, D-vorm
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1.5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, voor katalysator
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Kabellengte [mm] | 200 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,168 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Onder
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Onder |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,115 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 300 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 530 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Breedband-lambdasonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 910 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,168 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,126 |
| Aantal aansluitingen | 5 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Lengte [mm] | 550 |
| Kabellengte [mm] | 550 |
| Aantal leidingen | 5 |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,096 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -37%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Let op de serviceinformatie |
- -27%
Verwarmd, Onder
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Onder |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 725 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -35%
M18 x 1,5, Diagnosesonde, Verwarmd, Na katalysator
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde, Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 530 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,114 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 5 |
M18 x 1.5, Verwarmd, Voor
| Gewicht [kg] | 0,084 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -44%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 775 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -31%
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 290 |
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 317 |
Onverwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Onverwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 310 |
- -44%
Verwarmd, Vingersonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Vingersonde |
| Kabellengte [mm] | 885 |
- -40%
Verwarmd, Sprongsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Kabellengte [mm] | 825 |