Opel Meriva Lambda-sonde
Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Regelsonde, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 425 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -62%
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 388 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 225 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -61%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,115 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 750 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd, Onder
| Gewicht [kg] | 0,076 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Onder |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 195 |
| Aantal leidingen | 4 |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Weerstand [Ohm] | 9 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 525 |
| Kabellengte [mm] | 525 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -57%
Verwarmd
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 502 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde, Diagnosesonde, M 18x1,5, In voorkomende gevallen de meegeleverde stekker gebruiken
| Lambdasonde | Regelsonde, Diagnosesonde |
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 575 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | In voorkomende gevallen de meegeleverde stekker gebruiken |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
M 18x1,5, Met kabelbinder
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met kabelbinder |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Diagnosesonde
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 560 |
| Aantal contacten | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 403 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde, voor katalysator
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
Regelsonde
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 540 |
Regelsonde, IAM
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 395 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Versie | IAM |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 580 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,090 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,100 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -1%
- -1%
Breedband-lambdasonde, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 550 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 5 |
- -37%
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 291 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 571 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 435 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 275 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 305 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |