×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Opel Meriva Lambda-sonde
Lambda-sonde Pierburg 7.05270.26.0
Verwarmd
7.05270.26.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 350 |
€ 117,37
€ 97,42
- -17%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Pierburg 7.05271.76.0
Verwarmd, Regelsonde
7.05271.76.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 630 |
€ 104,06
€ 94,69
- -9%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Pierburg 7.13115.09.0
Verwarmd, Sprongsonde, voor katalysator, M18x1.5
7.13115.09.0
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Sprongsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5 |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 4 |
€ 64,13
€ 53,87
- -16%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00294
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
LBS00294
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 291 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 325 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 129,02
€ 129,02
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00313
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00313
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 520 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 550 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 57,63
€ 57,63
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00373
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Planarsonde
LBS00373
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 571 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 435 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 600 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 61,12
€ 61,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00433
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
LBS00433
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 275 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 305 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 47,40
€ 47,40
Tijdelijk uitverkocht