Nissan Lambda-sonde
- 100 Nx
- 200 Sx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
-
Toon minder Toon meer
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Sunny
- Terrano
- Tiida
- Titan
- Urvan
- Vanette
- X-Trial
Verwarmd, 226A0JA10C
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0JA10C |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
- -4%
Regelsonde, 22693JA00B, grijs, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22693JA00B |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 18213M68KD0000
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 18213M68KD0000 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 4711613 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 95514295 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 4700601 |
| Kabellengte [mm] | 590 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diagnosesonde, 226A08J001
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A08J001 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 226A0AU011
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0AU011 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
- -7%
Verwarmd, 226A01KC0A
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A01KC0A |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 466016355172 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diagnosesonde, 226A01KT0A
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A01KT0A |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Diagnosesonde, 226A03NT0A
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A03NT0A |
| Vereist aantal stuks | 2 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
Diagnosesonde, Ovaal
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 8200761588 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Regelsonde, 226931KT0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931KT0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226931MR0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931MR0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diagnosesonde, 226A03ST0A
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A03ST0A |
| Kabellengte [mm] | 250 |
| Aantal contacten | 4 |
Regelsonde, 226931KC0A, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931KC0A |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226933WY0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226933WY0A |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226931AT0B, bruin, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931AT0B |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Bruin |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226A42790R, Uitlaatbocht, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226A42790R |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226934BA0A, Uitlaatbocht, Ovaal
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226934BA0A |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 200 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, M18 x 1,5, Hoekig
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Totale lengte [mm] | 410 |
- -12%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Aantal leidingen | 3 |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, M18 x 1.5, D-vorm
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1.5 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Schroefdraad vooraf ingevet, 010 542 41 18, Ovaal, zwart
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 010 542 41 18 |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, 22690-94Y10
| Aantal aansluitingen | 3 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22690-94Y10 |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 3 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 3 |
| Stekkerkleur | Zwart |