×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Nissan Lambda-sonde
Terug naar Lambda-sonde
Modellen
- 100 Nx
- 200 Sx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
-
Toon minder Toon meer
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Sunny
- Terrano
- Tiida
- Titan
- Urvan
- Vanette
- X-Trial
×
€ 233,59
€ 100,44
- -57%
Tijdelijk uitverkocht
€ 234,78
€ 91,56
- -61%
Tijdelijk uitverkocht
€ 224,55
€ 89,82
- -60%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893016
M 18x1,5
0893016
| Schroefdraadmaat | M 18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 172,90
€ 172,90
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893284
Regelsonde
0893284
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 655 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 307,38
€ 307,38
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893664
Diagnosesonde, Na katalysator
0893664
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 514 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 329,79
€ 329,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893677
Regelsonde, M18x1,5
0893677
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 269 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 363,30
€ 363,30
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893678
Regelsonde, M18x1,5
0893678
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 253,13
€ 253,13
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893681
Regelsonde, grijs
0893681
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 379,98
€ 379,98
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893684
216500-5000, M18x1,5, lichtblauw
0893684
| Onderdeelnummer | 216500-5000 |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 414 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kleurmarkering | Lichtblauw |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE GREENPARTS |
€ 275,32
€ 275,32
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893690
M18 x 1,5
0893690
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 466,20
€ 466,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0893691
Regelsonde, M18 x 1,5
0893691
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 314 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Aanvullende informatie | OE REFERENTIE |
€ 316,20
€ 316,20
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895217
Regelsonde
0895217
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 500 |
| Aantal leidingen | 1 |
€ 125,91
€ 125,91
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895338
Diagnosesonde
0895338
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 60,09
€ 60,09
Tijdelijk uitverkocht
€ 109,53
€ 109,53
Tijdelijk uitverkocht
€ 106,55
€ 106,55
Tijdelijk uitverkocht
€ 117,79
€ 117,79
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895640
Regelsonde, voor katalysator
0895640
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Lengte [mm] | 315 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 128,60
€ 128,60
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Metzger 0895645
Planarsonde
0895645
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 430 |
| Aantal contacten | 4 |
| Aantal leidingen | 4 |
€ 146,58
€ 146,58
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6507
Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6507
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 101,07
€ 64,69
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6508
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6508
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 950 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 135,85
€ 86,94
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6509
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6509
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 106,66
€ 68,27
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6510
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5-6e
EOS-6510
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 800 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
€ 131,88
€ 84,40
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6513
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6513
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 305 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 109,12
€ 69,84
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6515
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6515
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 330 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 153,96
€ 96,99
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6517
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6517
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 143,46
€ 90,37
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6519
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6519
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 152,75
€ 96,23
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6520
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6520
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 500 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 153,54
€ 96,73
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6522
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6522
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 390 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 140,90
€ 90,18
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6523
Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6523
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 580 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 146,07
€ 92,02
- -37%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6526
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6526
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
€ 96,11
€ 61,52
- -36%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde Kavo Parts EOS-6528
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
EOS-6528
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 870 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 3 |
€ 153,54
€ 96,73
- -37%
Tijdelijk uitverkocht