Nissan Lambda-sonde
- 100 Nx
- 200 Sx
- 300 Zx
- 300Zx
- 350 Z
-
Toon minder Toon meer
- 370 Z
- Almera
- Altima
- Armada
- Bluebird
- Bluebird Sylphy
- Cab Star
- Cefiro
- Cherry
- Cube
- Figaro
- Gt-R
- Interstar
- Juke
- King Cab
- Kubistar
- Maxima
- Micra
- Murano
- Navara
- Note
- Np 300
- Nt 400
- Nv 200
- Nv 300
- Nv 400
- Pathfinder
- Patrol
- Pixo
- Prairie
- Primastar
- Primera
- Pulsar
- Qashqai
- Quest
- Quest Mini Passengeran
- Rogue
- Sentra
- Serena
- Silvia
- Skyline
- Sunny
- Terrano
- Tiida
- Titan
- Urvan
- Vanette
- X-Trial
Verwarmd, Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 635 |
- -66%
Op voorraad
Vandaag voor 17:00 besteld, binnen 2 werkdagen (zaterdag) bij u geleverd.
Verwarmd, Planarsonde
| Lambdasonde | Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 315 |
- -63%
Op voorraad
Vandaag voor 17:30 besteld, binnen 2 werkdagen bij u geleverd.
Breedband-lambdasonde, Verwarmd
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 485 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -25%
M18 x 1.5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,103 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -15%
M18 x 1.5, Verwarmd, Voor
| Gewicht [kg] | 0,084 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Voor |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Aantal leidingen | 4 |
- -13%
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 395 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986502 |
| Vervangen na [km] | 250000 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 315 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 0258986602 |
| Vervangen na [km] | 160000 |
| Aantal leidingen | 3 |
| Totale lengte [mm] | 285 |
Verwarmd, M18x1.5-6e
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5-6e |
| Aantal contacten | 3 |
- -35%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 365 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -37%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 940 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 360 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
M18 x 1.5, Verwarmd, 22690-1F701
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 22690-1F701 |
| Let op de serviceinformatie |
- -15%
- -10%
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -28%
Onverwarmd
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -22%
Verwarmd, M18 x 1,5
| Geleidingswaarde | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Kabellengte [mm] | 200 |
- -9%
Verwarmd, Regelsonde
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Regelsonde |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
Verwarmd
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Spanning (Volt) | 12 |
| Kabellengte [mm] | 470 |
- -8%
Verwarmd, Na katalysator
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -12%
Verwarmd, met warmtebeveiliging, Zonder stekker
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 155 |
| Aanvullend artikel/aanvullende informatie | Met warmtebeveiliging |
| Aantal contacten | 4 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
- -68%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 381 |
| Aantal contacten | 4 |
- -70%
Verwarmd
| Montage/demontage door vakmensen vereist! | |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
- -67%
Schroefdraad vooraf ingevet
| Gewicht [kg] | 0,106 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 5 |
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
- -11%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, voor katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -22%
Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Na katalysator
| Schakeldruk (bar) | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd, Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde |
| Inbouwplaats | Na katalysator, voor katalysator |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
- -24%
90600A2, 90070A2, 90019A2, 90004A2
| Alternatief artikel | 90600A2, 90070A2, 90019A2, 90004A2 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Onverwarmd, Regelsonde, Uitlaatbocht, OE EQUIVALENT
| Geleidingswaarde | 1 |
| Lambdasonde | Onverwarmd, Regelsonde |
| Inbouwplaats | Uitlaatbocht |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Voor artikelnummer | 90077 |
90221A2, Breedband-lambdasonde, GENUINE
| Alternatief artikel | 90221A2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Kabellengte [mm] | 610 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |
| Voor artikelnummer | 90221 |
90260A2, Breedband-lambdasonde, 82 00 420 670
| Alternatief artikel | 90260A2 |
| Artikelnummer paar | 405109 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 82 00 420 670, 5801529676, 55564978, 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | GENUINE |