Nissan X-Trial Lambda-sonde
Planarsonde, Verwarmd, M18x1.5mm
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18x1.5mm |
| Aantal contacten | 4 |
- -36%
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Na katalysator, D-vorm
| Geleidingswaarde | 4 |
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Kabellengte [mm] | 450 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 570 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde, 226A0-ET000
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A0-ET000 |
| Inbouwplaats | Na katalysator |
| Lengte [mm] | 400 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Aantal contacten | 4 |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Stekkerkleur | Zwart |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, D-vorm
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Lengte [mm] | 555 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde, Verwarmd, Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 514 |
| Aantal contacten | 5 |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, 0K2A1-18-861, M18 x 1,5
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet |
| Voor OE nummer | 0K2A1-18-861 |
| Lengte [mm] | 700 |
| Schroefdraadmaat | M18 x 1,5 |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Stekkerkleur | Grijs |
Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating, Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Isolatie van vezelvlechtwerk met siliconencoating |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, Planarsonde |
| Kabellengte [mm] | 210 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder stekker |
| Aantal leidingen | 4 |
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -65%
Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd, M18x1,5
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Verwarmd |
| Schroefdraadmaat | M18x1,5 |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aantal leidingen | 5 |
- -63%
034906265F, Verwarmd
| Aantal contacten | 3 |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Voor OE nummer | 034906265F |
| Lambdasonde | Verwarmd |
OE EQUIVALENT, Verwarmd
| Voor OE nummer | 037906265 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Aantal contacten | 3 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
- -24%
030906265BH, Zr insulated gnd, Verwarmd
| Voor OE nummer | 030906265BH |
| Kabellengte [mm] | 230 |
| Kwaliteit | Zr insulated gnd |
| Aantal contacten | 4 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 226A0BV81A
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226A0BV81A |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204058 |
| Aantal contacten | 5 |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1E |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
Regelsonde, 226915W900
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226915W900 |
| Kabellengte [mm] | 820 |
| Aantal contacten | 4 |
- -5%
Diagnosesonde, 22690ED000
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690ED000 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
Verwarmd, 226A0JA10C
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0JA10C |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
- -4%
Regelsonde, 22693JA00B, grijs, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 22693JA00B |
| Kabellengte [mm] | 280 |
| Aantal contacten | 4 |
| Stekkerkleur | Grijs |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Diagnosesonde, 226A08J001
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 226A08J001 |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aantal contacten | 4 |
Verwarmd, 226A0AU011
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0AU011 |
| Kabellengte [mm] | 310 |
| Aantal contacten | 4 |
- -7%
- -68%
- -59%
Verwarmd, Universal 77004
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Lengte [mm] | 350 |
| Technisch informatienummer | Universal 77004 |
- -62%