Nissan Qashqai Lambda-sonde
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,15 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,18 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 486 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 370 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 515 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, grijs, Metaal, Sprongsonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,11 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Grijs |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,14 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 450 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 375 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Hoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 480 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Vingersonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Vingersonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 490 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 400 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 520 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Diagnosesonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Lengte [mm] | 275 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 185 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 305 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, Verwarmd
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,08 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,11 |
| Lambdasonde | Planarsonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 370 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 294 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 400 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Planarsonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,09 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,12 |
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Lengte [mm] | 340 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 263 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 370 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 532 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 429 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
M18 x 1,5, Verwarmd, 226A0-JA10C
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0-JA10C |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 460 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
- -37%
M18 x 1,5, Verwarmd, 39350-4A410
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 39350-4A410 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1.5, Verwarmd
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1.5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Regelsonde
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 215 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Let op de serviceinformatie |
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,110 |
| Aantal aansluitingen | 4 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
M18 x 1,5, Regelsonde, Verwarmd
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Regelsonde, Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 615 |
| Aantal leidingen | 6 |
| Let op de serviceinformatie |
- -35%
M18 x 1,5, Verwarmd
| Gewicht [kg] | 0,1 |
| Maat van uitwendige schroefdraad | M18 x 1,5 |
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Sleutelwijdte | 22 |
| Kabellengte [mm] | 475 |
| Aantal leidingen | 4 |
Breedband-lambdasonde, 2269300Q0B, Euro 6
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269300Q0B |
| Lengte [mm] | 250 |
| Emissienorm | Euro 6 |
| Kabellengte [mm] | 120 |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1K, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1K |
| Lengte [mm] | 510 |
| Kabellengte [mm] | 380 |
| Aantal contacten | 5 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 2269000Q1L, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1L |
| Lengte [mm] | 414 |
| Kabellengte [mm] | 290 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde, 226A0BV81A
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 226A0BV81A |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 0258030313 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 2269000Q1E
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1E |
| Kabellengte [mm] | 430 |
| Totale lengte [mm] | 560 |
Diagnosesonde, 22690ED000
| Lambdasonde | Diagnosesonde |
| Voor OE nummer | 22690ED000 |
| Kabellengte [mm] | 220 |
| Aantal contacten | 4 |
Breedband-lambdasonde
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 55204005 |
| Kabellengte [mm] | 410 |
| Aantal contacten | 5 |
Verwarmd, 226A0JA10C
| Lambdasonde | Verwarmd |
| Voor OE nummer | 226A0JA10C |
| Kabellengte [mm] | 360 |
| Aantal contacten | 4 |
- -4%
Planarsonde, 18213M68KD0000
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 18213M68KD0000 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 4711613 |
| Kabellengte [mm] | 420 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Planarsonde
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 8200771294 |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
Planarsonde, 2269000Q1F, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Planarsonde |
| Voor OE nummer | 2269000Q1F |
| Kabellengte [mm] | 260 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Breedband-lambdasonde, 226A47292R
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Voor OE nummer | 226A47292R |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 5 |
Regelsonde, 226931KT0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931KT0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226931MR0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226931MR0A |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Regelsonde, 226933WY0A, OE EQUIVALENT
| Lambdasonde | Regelsonde |
| Voor OE nummer | 226933WY0A |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal contacten | 4 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Breedband-lambdasonde
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,16 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,19 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 386 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 275 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Ovaal |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 415 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |