×
Let op! Je hebt nog geen auto geselecteerd. Selecteer je auto om alleen onderdelen te tonen die geschikt zijn voor jouw auto.
Mercedes B Klasse Lambda-sonde
Lambdasonde Wagner LBS00237
Met siliconenisolatie, zwart, Metaal, Sprongsonde
LBS00237
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 4 |
| Nettogewicht [kg] | 0,1 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 4 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Materiaal | Metaal |
| Gewicht [kg] | 0,13 |
| Lambdasonde | Sprongsonde |
| Lengte [mm] | 312 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 205 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | Rechthoekig |
| Aantal leidingen | 4 |
| Totale lengte [mm] | 340 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 72,21
€ 72,21
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00356
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, Verwarmd
LBS00356
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 5 |
| Nettogewicht [kg] | 0,17 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,2 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde, Verwarmd |
| Lengte [mm] | 615 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 519 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 645 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 116,72
€ 116,72
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Wagner LBS00596
Met siliconenisolatie, zwart, Breedband-lambdasonde, M18X1.5mm
LBS00596
| Uitvoering leidingisolatie | Met siliconenisolatie |
| Aantal nokken | 6 |
| Nettogewicht [kg] | 0,18 |
| Verpakkingshoogte [cm] | 5,6 |
| Verpakkingsbreedte [cm] | 6,3 |
| Verpakkingslengte [cm] | 16 |
| Vervangen na [km] | 80000 |
| Behuizingskleur | Zwart |
| Geleidingswaarde | 5 |
| Aantal aansluitingen | 1 |
| Gewicht [kg] | 0,21 |
| Lambdasonde | Breedband-lambdasonde |
| Lengte [mm] | 497 |
| Schroefdraadmaat | M18X1.5mm |
| Kabellengte [mm] | 384 |
| Aanvullende artikelen / Aanvullende info 2 | Zonder klem |
| Connectorhuisvorm | D-vorm |
| Aantal leidingen | 5 |
| Totale lengte [mm] | 525 |
| Kwaliteit | OE EQUIVALENT |
| Versie | A |
€ 162,24
€ 162,24
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 202
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 202
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 300 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 88,12
€ 88,12
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 236
Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd, 498 235
498 236
| Geleidingswaarde | 4 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 350 |
| Aantal leidingen | 4 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 235 |
€ 84,31
€ 84,31
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 543
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
498 543
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 800 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 555 |
€ 145,62
€ 136,89
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambda-sonde KW 498 545
Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd
498 545
| Geleidingswaarde | 5 |
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Breedband-lambdasonde, Planarsonde, Verwarmd |
| Kabellengte [mm] | 570 |
| Aantal leidingen | 5 |
| Ook als universeel artikelnummer beschikbaar, zie art nr. | 498 555 |
€ 143,01
€ 134,43
- -6%
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Metzger 0895671
IAM
0895671
| Aantal leidingen | 5 |
| Versie | IAM |
| Aanvullende informatie | GREENPARTS |
€ 195,95
€ 195,95
Tijdelijk uitverkocht
Lambdasonde Vemo V20-76-0069
Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde
V20-76-0069
| Lambdasonde | Schroefdraad vooraf ingevet, Regelsonde |
| Kabellengte [mm] | 270 |
| Aantal contacten | 6 |
€ 246,99
€ 163,01
- -34%
Tijdelijk uitverkocht
Laatst bekeken